Budowa ulicy Józefa Chełmońskiego w Stargardzie

Gmina Miasto Stargard

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00496360
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00496360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-14 15:09
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-614a57a9-6022-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8542228873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoBudowa kanałówInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE MAXBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStargard, PL · lot 0
2 830 361,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00496360 z dnia 2022-12-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Józefa Chełmońskiego w Stargardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 578-48-81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Józefa Chełmońskiego w Stargardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-614a57a9-6022-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00496360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025772/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa ulicy Chełmońskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432418/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.26.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych z budową ulicy Józefa Chełmońskiego w Stargardzie - w zakresie i granicach określonych dokumentacją projektowo-kosztorysową, w skład których wchodzą:
a) prace przygotowawcze, rozbiórkowe,
b) wycinka i karczowanie drzew i krzewów,
c) roboty ziemne,
d) usunięcie kolizji elektroenergetycznych, oświetleniowych i teletechnicznych,
e) zabezpieczenia infrastruktury technicznej zlokalizowanej w pasie drogowym, regulacje studzienek,
f) wykonanie kanału technologicznego,
g) wykonanie sieci kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikami retencyjno – rozsączającymi,
h) wykonanie warstw konstrukcyjnych pod projektowane nawierzchnie,
i) wykonanie jezdni o nawierzchni z kostki betonowej,
j) wykonanie chodników i zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej,
k) przebudowa oświetlenia ulicznego,
l) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego zgodnie z projektem SOR,
m) humusowanie zieleńców z obsianiem trawą,
n) nasadzenia zieleni,
o) prace porządkowe,
p) inne roboty ujęte w przedmiarach robót oraz projekcie budowlanym;

2. Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) długość jezdni ulicy Józefa Chełmońskiego ~500 mb;
2) nawierzchnie z kostki betonowej ~ 4 000 m2;
3) oświetlenie ledowe ~3 słupy ~3 szt. opraw oświetleniowych.
4) kanał technologiczny ~495 mb;
5) zbiorniki retencyjno – rozsączające – 2 szt.
6) nasadzenia zieleni – 8 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45247110-4 - Budowa kanałów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2830361,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3400576,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2830361,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Maxbud sp. z o.o. sp. k. w Stargardzie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 854 241 18 44

7.3.3) Ulica: Łabędzia

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2830361,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-13

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający nie żądał informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czy wykonawca
zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie "Czy wykonawca
przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom" zaznaczono NIE
2022-12-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane