Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej
Miasto Rawa Mazowiecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00496499
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00496499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 15:35
- Lokalizacja
- Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63b8bcb5-5f5a-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8351579113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00496499 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rawa Mazowiecka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148638
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468144711
1.5.8.) Numer faksu: 468144323
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rawamazowiecka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rawamazowiecka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rawamazowiecka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63b8bcb5-5f5a-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00496499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00060433/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429381/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej. Przedmiotowa ulica ma długość 00+580,68 km. Zakres opracowania obejmuje również budowę ulicy Żeromskiego, na odcinku od ulicy Fredry do ulicy Prusa, o długości 00+077,36 km, oraz fragment ulicy Dąbrowskiej
o długości 00+037,10 km.
2. Na odcinkach budowanych ulic przewidziano:
a) wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechaniczne o szerokości 5 m,
b) wykonanie obustronnego chodnika o szerokości 1,5 m z kostki brukowej betonowej na podbudowie z kruszywa łamanego stablizowanego mechanicznie,
c) przebudowę istniejących i budowę nowych zjazdów indywidualnych i publicznych z kostki brukowej betonowej,
d) poprawienie systemu odprowadzania wód opadowych i roztopowych z przedmiotowej ulicy poprzez wybudowanie sieci kanalizacji deszczowej,
e) przebudowę kolidującej sieci teletechnicznej,
f) wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego,
g) wybudowanie kanału technologicznego.
UWAGA NR 1: Wykonawca zapewni dojazd do posesji na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych.
UWAGA NR 2: Zamawiający jest w posiadaniu Promesy Wstępnej nr Edycja3PGR/2021/4490/PolskiLad dotyczącej dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji budowlanej, kosztorysie ofertowym/przedmiarze oraz w specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45247110-4 - Budowa kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu na Budowę ulicy Fredry w Rawie Mazowieckiej do dnia składania ofert, tj. do 24.11.2022 r. do godz. 12;00 wpłynęły trzy oferty. Oferta z najniższą ceną, złożona przez TECH-BUD Przemysław Stefański ul. Kazimierza Wielkiego 31; 96-200 Rawa Mazowiecka w związku z niewykazaniem spełnienia warunków udziału w postępowaniu zgodnie z dyspozycją art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) została odrzucona.Wartość kolejnej oferty złożonej przez Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
SOWIK Łukasz Sowik ul. Katowicka 19A; 96-200 Rawa Mazowiecka przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2983014,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4468851,72 PLN
| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |