Po co nam morze, skoro mamy Zamorze - zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu
GMINA PNIEWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00496767
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00496767/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-14 21:33
- Lokalizacja
- Pniewy, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f939fd41-1879-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 7872083727
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00496767 z dnia 2022-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Po co nam morze, skoro mamy Zamorze - zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258247
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 37
1.5.2.) Miejscowość: Pniewy
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-045
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pniewy.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pniewy_wlkp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Po co nam morze, skoro mamy Zamorze - zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f939fd41-1879-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00496767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001156/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Po co nam morze, skoro mamy Zamorze - zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Po co nam morze, skora mamy Zamorze- zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300413/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZT.271.2.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pn. Po co nam morze, skoro mamy Zamorze- zagospodarowanie turystyczne kąpieliska w Zamorzu.
1. Zakres prac obejmuje wykonanie zagospodarowania turystycznego kąpieliska w Zamorzu w zakresie:
1) wykonania robót ziemnych – strefa wejścia – 83 m2,
2) utwardzenia nawierzchni - strefa wejścia: nawierzchnia mineralna stabilizowana, z warstwą drobnego kruszywa mineralnego typu Hanse Grand na podbudowie – 83 m2, oraz z montażem obrzeży betonowych 6x25x100 cm – 42 m,
3) dostawy montażu elementów małej architektury – strefa wejścia: palisada drewniana z surowych (nowych) podkładów kolejowych drewnianych – 76 szt., słupki blokady wjazdu odchylane – 2 szt., przebieralnie gotowe z drewna sosnowego impregnowane i malowane - 2 szt., ławka – 1 szt., kosz na śmieci – 1 szt., tablica informacyjna – 1 szt., stojaki na rowery z rury stalowej ocynkowanej – 8 szt.,
4) wykonania robót zmiennych – plac zabaw - 190 m2,
5) wykonania nawierzchni bezpiecznej mineralnej gr. 30 cm na geowłókninie – plac zabaw - 190 m2,
6) montażu obrzeży betonowych 6x25 cm na ławie betonowej – plac zabaw - 73 m,
7) dostawy montażu elementów małej architektury – plac zabaw: zestaw zabawowy – 1 kpl., huśtawka z koszem – 1 kpl., huśtawka bocianie gniazdo – 1 kpl., huśtawka bujak/ ważka -1 kpl., huśtawka sprężynowiec - 1 kpl., stolika z ławkami dla dzieci – 1 kpl., piaskownica – 1 kpl., ławki – 3 szt., kosz na śmieci – 1 szt., tablica informacyjna – 1 szt. , płot drewniany z dwiema furtkami – 62 m,
8) zagospodarowania zieleni – rozścielenie ziemi urodzajnej oraz wykonanie trawników – 273 m2.
Przedmiot umowy określa dokumentacja zgłoszenia robót budowalnych i wykonawcza, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót.
W skład przedmiotu zamówienia wchodzą wszystkie czynności potrzebne do realizacji zadania, w tym wykonanie robót pomiarowych i przygotowawczych, przygotowanie dokumentacji odbiorowej, w tym wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej obejmującej zakres rzeczowy zadania wraz z zawiadomieniem o wykonaniu zgłoszonych prac geodezyjnych w Starostwie Powiatowym w Szamotułach.
Zadanie dofinasowane ze środków LGD KOLD – PROW.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna – załącznik nr 4 do SWZ.
W przypadku zastosowania równoważnych zamiennych, materiałów lub urządzeń ich zestawienie wraz z parametrami technicznymi należy dołączyć do oferty.
1. Wymagania ogólne:
1) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie z sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP, przy maksymalnym ograniczeniu uciążliwości prowadzenia robót prowadzonych u zamawiającego. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca użył do realizacji zamówienia wyłącznie wyroby pełnowartościowe, posiadające wymagane stosownymi przepisami aktualne świadectwa jakości, świadectwa dopuszczenia, atesty, certyfikaty na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności lub certyfikaty zgodności z Polską Normą.
3) Wykonawca zabezpiecza teren budowy mając w szczególności na względzie mienie Zamawiającego i własne, w szczególności wykonawca zobowiązany jest na własny koszt zabezpieczyć urządzenia, sprzęt i materiały.
4) Wykonawca w trakcie wykonywania robót ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich pracowników oraz innych osób znajdujących się w obrębie przekazanego placu budowy z tytułu prowadzonych robót.
5) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody powstałe na terenie wykonywanych prac i/lub w związku z tymi pracami, w tym m.in. za uszkodzenie/zniszczenie .
W przypadku powstania jakichkolwiek uszkodzeń z winy Wykonawcy, jest on zobowiązany do poinformowania Zamawiającego i naprawienia szkody na własny koszt i na własną odpowiedzialność przed terminem odbioru końcowego.
6) Po zakończeniu robót, ale przed ostatecznym odbiorem przez Zamawiającego wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu prowadzonych prac.
7) Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był objęty minimum 3 letnim okresem gwarancji. Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był objęty minimum 3 letnim okresem rękojmi. W przypadku wydłużenia okresu gwarancji jednoczesnemu wydłużeniu ulega okres rękojmi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.| 2022-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |