Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00496803
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-15 07:08
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120104697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

8 przyznanych

"TRZY DĘBY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
120 000 PLN
ROBERT CZYŻEWSKIPawłów Rejowiec Fabryczny, PL
112 500 PLN
TADEUSZ PALAKTomaszów Lubelski, PL
120 000 PLN
BOGDAN KOZYRASusiec, PL
120 000 PLN
ELIZA MICHNIAKLubycza Królewska, PL
5945 PLN
GABRIEL LIZUNCzartowczyk 32, Tyszowce, PL
152 250 PLN
BEATA ŁASKARZEWSKAWerbkowice, PL
4350 PLN
DOROTA FEDZIORYNATyszowce, PL
123 750 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.