Kompleksowe zorganizowanie zajęć tematycznych dla uczestników projektu „Utworzenie świetlic środowiskowych w Gminie Nowa Słupia” - IV postępowanie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Rudkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00497402
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-15 10:14
- Lokalizacja
- Nowa Słupia, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572407349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
Jolanta GóźdźCzerwona Górka 23C, PL
53 280 PLNJOLANTA ŻACZEKŁączna, PL
53 280 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.