Dostawa komputerów stacjonarnych
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00497890
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-15 11:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputerowe
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
26 759,88 PLNKRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
26 759,88 PLNKRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
26 759,88 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.