Modernizacja kuchni warsztatu gastronomicznego nr 1 w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie
Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00498118
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00498118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-15 12:28
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56f87126-708f-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 6171982160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00498118 z dnia 2022-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kuchni warsztatu gastronomicznego nr 1 w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251012394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ckiwpleszew@ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckiw-pleszew-bip.ohp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kuchni warsztatu gastronomicznego nr 1 w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56f87126-708f-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00498118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00466959/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BSIZP-15-2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie remontu pomieszczeń warsztatu gastronomicznego w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP ul. Aleja Wojska Polskiego 21 63-300 Pleszew.
Zakres rzeczowy:
Wykonanie skrzynki przyłącza głównego w budynku nr 8 z zabezpieczeniami, montaż instalacji zasilającej centrale wentylacyjną, montaż centrali wentylacyjnej z podłączeniem do sieci( Poz. 9 d.2 – Przedmiaru).
Zamówienie obejmuje zakup materiału jak i montaż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty oraz wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2022-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |