ZP/99/2022 - Dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu „CZMP” w ramach projektu Dostępność Plus dla Zdrowia
INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00498788
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-15 14:06
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292242712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputer biurkowyMonitory ekranoweSystemy operacyjneKomputery przenośneSprzęt związany z komputerami
Wykonawcy
3 przyznane
„NET-SYSTEM” M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak, ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370Łódź, PL
24 600 PLN„NET-SYSTEM” M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak, ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370Łódź, PL
23 025,6 PLN„NET-SYSTEM” M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak, ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź, NIP: 726-147-71-18, REGON: 100841370Łódź, PL
7072,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.