„Remont i przebudowa dróg na terenie Gminy Sadowie – 4 części”
Gmina Sadowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00498806
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00498806/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-15 14:08
- Lokalizacja
- Sadowie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd7ecb13-4897-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8631609878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00498806 z dnia 2022-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i przebudowa dróg na terenie Gminy Sadowie – 4 części”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie
1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowie
1.5.2.) Miejscowość: Sadowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont i przebudowa dróg na terenie Gminy Sadowie – 4 części”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd7ecb13-4897-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00498806
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059851/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zochcin o dł. 600 mb od km 0+000 do km 0+600.
1.1.6 Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zwola o dł. 440 mb od km 0+145 do km 0+585, dz. ewid 180/1.
1.1.7 Remont drogi gminnej Nr 372026T Czerwona Góra - Podlesie o dł. 455 od km 0+000 do km 0+455, dz. ewid. 328
1.1.8 Remont drogi gminnej Nr 372032 T Rżuchów - Obręczna o dł. 330 mb, od km 0+000 do km 0+330, dz. ewid. 359.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385429/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.ZP.04.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1959284,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 - Remont drogi gminnej Nr 372026T Czerwona Góra - Podlesie o dł. 455 mb., od km 0+000 do km 0+455, dz. ewid. 328Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej Nr 372026T Czerwona Góra - Podlesie o dł. 455 mb., od km 0+000 do km 0+455, dz. ewid. 328 w zakresie:
- wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem pod odtworzenie warstw konstrukcyjnych, z usunięciem wierzchniej warstwy darniny, z profilowaniem w celu wyprowadzenia spadków oraz z odcinkowym ścięciem przyległych skarp,
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod odtworzenie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni oraz poboczy,
- odtworzenie warstw konstrukcyjnych (nawierzchnia wraz z warstwami podbudowy) poprzez wykonanie warstwy odsączającej z rumoszu skalnego, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem skropień międzywarstwowych,
- wykonanie poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym wraz z ich odcinkowym powierzchniowym utrwaleniem,
- odcinkowe zabezpieczenie krawędzi jezdni przez obustronne ułożenie krawężników betonowych układanych na płask na ławie betonowej z oporem,
- plantowanie (wykonanie opaski ziemnej) skarp w gruncie kat. I-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 393655,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 - Remont drogi gminnej Nr 372032T Rżuchów - Obręczna o dł. 330 mb., od km 0+000 do km 0+330, dz. ewid. 359Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej Nr 372032T Rżuchów - Obręczna o dł. 330 mb., od km 0+000 do km 0+330, dz. ewid. 359 w zakresie:
- wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem pod odtworzenie warstw konstrukcyjnych, z usunięciem wierzchniej warstwy darniny, z profilowaniem w celu wyprowadzenia spadków oraz z odcinkowym ścięciem przyległych skarp,
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod odtworzenie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni oraz poboczy,
- odtworzenie warstw konstrukcyjnych (nawierzchnia wraz z warstwami podbudowy) poprzez wykonanie warstwy odsączającej z rumoszu skalnego, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem skropień międzywarstwowych,
- wykonanie poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem,
- zabezpieczenie krawędzi jezdni przez obustronne ułożenie krawężników betonowych układanych na płask na ławie betonowej z oporem,
- plantowanie (wykonanie opaski ziemnej) skarp w gruncie kat. I-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 497500,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 3 - Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zwola o dł. 440 mb., od km 0+145 do km 0+585, dz. ewid. 180/1Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zwola o dł. 440 mb., od km 0+145 do km 0+585, dz. ewid. 180/1 w zakresie:
- wykonanie robót ziemnych związanych z usunięciem wierzchniej warstwy darniny, z profilowaniem w celu wyprowadzenia spadków oraz z odcinkowym ścięciem przyległych skarp,
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni oraz poboczy,
- wykonanie kompleksowej nawierzchni jezdni poprzez wykonanie warstwy odsączającej z rumoszu skalnego, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem skropień międzywarstwowych,
- wykonanie poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem,
- odcinkowe zabezpieczenie krawędzi jezdni przez obustronne ułożenie krawężników betonowych układanych na płask na ławie betonowej z oporem,
- plantowanie (wykonanie opaski ziemnej) skarp w gruncie kat. I-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego,
- zniwelowanie różnicy wysokościowej na istniejących zjazdach w technologii z kruszywa, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 493483,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 4 - Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zochcin o dł. 600 mb., od km 0+000 do km 0+600, dz. ewid. 563Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w m. Zochcin o dł. 600 mb., od km 0+000 do km 0+600, dz. ewid. 563 w zakresie:
- wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem pod wykonanie warstw konstrukcyjnych, z usunięciem wierzchniej warstwy darniny, z profilowaniem w celu wyprowadzenia spadków oraz z odcinkowym ścięciem przyległych skarp,
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni oraz poboczy,
- wykonanie kompleksowej nawierzchni jezdni poprzez wykonanie warstwy odsączającej z rumoszu skalnego, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem skropień międzywarstwowych,
- wykonanie poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym wraz z ich odcinkowym powierzchniowym utrwaleniem,
- odcinkowe zabezpieczenie krawędzi jezdni przez obustronne ułożenie krawężników betonowych układanych na płask na ławie betonowej z oporem,
- plantowanie (wykonanie opaski ziemnej) skarp w gruncie kat. I-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego,
- zniwelowanie różnicy wysokościowej na istniejących zjazdach w technologii z kruszywa,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 574645,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 1 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 3 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na część 4 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
| 2022-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |