Zagospodarowanie terenu w miejscowości Konary poprzez budowę boiska oraz siłowni zewnętrznej
GMINA WIENIAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00499187
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00499187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-15 15:09
- Lokalizacja
- Wieniawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e30150e1-4e14-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6010081434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00499187 z dnia 2022-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Konary poprzez budowę boiska oraz siłowni zewnętrznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIENIAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kochanowskiego 88
1.5.2.) Miejscowość: Wieniawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-432
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6730001
1.5.8.) Numer faksu: 48 3777307
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawieniawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-wieniawa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://samorzad.gov.pl/web/gmina-wieniawa/zamowienia-powyzej-130-tys-1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Konary poprzez budowę boiska oraz siłowni zewnętrznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e30150e1-4e14-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00499187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005971/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu w miejscowości Konary poprzez budowę boiska oraz siłowni zewnętrznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396198/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.2710.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 224000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlano-montażowych wraz
z opracowaniem dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej, kosztorysowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla zadania: „Zagospodarowanie terenu w miejscowości Konary poprzez budowę boiska oraz siłowni zewnętrznej w systemie zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Zaprojektowanie i wykonanie boiska wielofunkcyjnego o powierzchni 420 m2 z bezpiecznej nawierzchni syntetycznej w miejscowości Konary na działce nr ewid. 260 .
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) sporządzenie projektów budowlanych i uzyskanie dla nich wynikających z przepisów : opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę lub zgłoszeniem robót,
2) wykonanie badań,
3) obsługę geodezyjną,
4) wykonanie projektów technicznych zgodnie z obowiązującym prawem,
5) wykonanie robót budowlanych i montażowych na podstawie projektów,
6) przeprowadzenie wymaganych prób i badań oraz przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem obiektów do eksploatacji,
7) nadzór autorski projektanta,
8) zgłoszenie rozpoczęcia i zakończenia robót lub uzyskania decyzji na użytkowanie,
9) zapewnienie gwarancji należytego wykonania robót
Planuje się, że w ramach inwestycji powstaną boiska do :
piłki ręcznej,
piłki siatkowej,
piłki koszykowej wraz z niezbędnym wyposażeniem obejmującym m. in. bramki, kosze, słupki oraz siatkę do piłki siatkowej,
stojaki na rowery,
piłkochwyty.
Dodatkowo po obu stronach boiska zostaną zamontowane ławki dla zawodników.
2. Zamontowanie na działce nr ewid. 256 przylegającej do działki nr 260 w miejscowości Konary kompletu urządzeń siłowni zewnętrznej obejmującej następujące elementy.:
biegacz/orbitek,
surfer/twister,
motyl/wioślarz,
wyciąg górny/prasa nożna,
rower.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MILTOM Tomasz Prygiel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962635484
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 226
7.3.4) Miejscowość: Parznice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-624
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-16| 2022-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |