Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2022/2023

Zarząd Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00499838
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-16 08:50
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9860132705
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

4 przyznane

NORBERT WAWRZYNIAKPłoty, PL
168 000 PLN
NORBERT WAWRZYNIAKPłoty, PL
168 000 PLN
KRYSTIAN WICHROWSKIKołczewo, PL
180 000 PLN
KRYSTIAN WICHROWSKIKołczewo, PL
27 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.