ZP-50/2024 żywienie pacjentów szpitala - Dobry posiłek

Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00031394
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00031394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-14 12:30
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2aab239-10d7-4ff3-ad4f-b7bb0cff4f37
Identyfikator
6443504464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

IMPEL CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 0
1 494 594,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00031394 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP-50/2024 żywienie pacjentów szpitala - Dobry posiłek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240837054

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: E. Zegadłowicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.sosnowiec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP-50/2024 żywienie pacjentów szpitala - Dobry posiłek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2aab239-10d7-4ff3-ad4f-b7bb0cff4f37

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00031394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666698

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 214 ust. 1 pkt 8) – w zw. z pkt.5 bieżących dostaw, a zamiana wykonawcy powodowałaby nieproporcjonalne duże
trudności w utrzymaniu jakości i utrzymaniu bezpieczeństwa żywienia pacjentów.
(uzasadnienie a contr.): świadczenie usługi przez innego wykonawcę może stwarzać realne zagrożenie dla zdrowia
pacjentów, ze względów skażenia mikrobiologicznego, zagrożenia w zakresie bezpieczeństwa żywności, w tym:
1. Rozp. (WE) nr 852/2004 P. E. i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w ,
2. Rozp. P. E. i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25.10. 2011
3. Codex Alimentarius (Kodeks Żywnościowy) CAC/RCP 39 – 1993,
4. Ustawą o bezpieczeństwie zdrowotnym żywności i żywienia – t.j. ( Dz. U. 2023 poz. 1448).
- jest tylko jedna rampa przeładunkowa i jedna winda oraz jeden ciąg komunikacyjny;
- jedna zmywalnia naczyń
- wszystkie sprzęty i naczynia (zastawa, termoporty, naczynia GN, wózki bemarowe) będą przechowywane w tym samym
miejscu - utrudnione wskazanie sprawcy ewentualnych szkód

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2200-50/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

żywienie pacjentów szpitala - Dobry posiłek -

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: mpel Catering sp. z o.o. ul. Antoniego Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942598912

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1494594,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi