Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót mających na celu usunięcie uszkodzeń skarp nasypów drogowych w ulicy Żołnierskiej w Warszawie.
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00501067
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00501067/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-16 12:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb472c4f-55c7-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5260015797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00501067 z dnia 2022-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót mających na celu usunięcie uszkodzeń skarp nasypów drogowych w ulicy Żołnierskiej w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorska, 29/31
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-099
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 277-58-00
1.5.8.) Numer faksu: 22 277-58-05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrm@szrm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szrm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót mających na celu usunięcie uszkodzeń skarp nasypów drogowych w ulicy Żołnierskiej w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb472c4f-55c7-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00501067
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021196/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Opracowanie dokumentacji projekt. i wyk. robót .................w ramach zad. inwest. pn. „Modernizacja ciągu ulic Marsa – Żołnierska odc. węzeł Marsa – granica miasta – etap II, część II”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414684/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II-WI/34/ZPIL/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. W zakres zadań mających na celu usunięcie uszkodzeń skarp nasypów drogowych i rowów odwodnienia drogowego w ulicy Żołnierskiej w Warszawie oraz robót zapobiegających ich powstawaniu w przyszłości, do wykonania w formule „zaprojektuj i wybuduj” wchodzą w szczególności:
1) analiza opracowań otrzymanych od Zamawiającego,
2) pozyskanie materiałów kartograficznych i wykonanie potrzebnych opracowań geodezyjnych,
3) wykonanie inwentaryzacji uszkodzeń korpusu drogowego oraz stanu urządzeń odwadniających,
4) wykonanie badań drożności i integralności przykanalików i drenów oraz kanalizacji deszczowej,
5) wykonanie prostych robót zabezpieczających, niewymagających dokumentacji projektowej, w celu szybkiej poprawy funkcjonalności układu odwodnienia oraz usunięcia innych, dostrzeżonych przez Wykonawcę,
6) opracowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz dokumentacji projektowej przebudowy lub remontu uszkodzonych elementów pasa drogowego ulicy Żołnierskiej i tych elementów, których poprawa stanu powinna zapobiec powtórzeniu się uszkodzeń w przyszłości i uzgodnienie jej z Zamawiającym oraz z Zarządem Dróg Miejskich, w tym:
a) pozyskanie wszelkich materiałów wyjściowych do projektowania oraz w razie wystąpienia takiej konieczności wykonanie projektu budowlanego obejmującego między innymi:
− projekt zagospodarowania terenu
− projekt techniczny.
oraz w razie potrzeb:
b) wykonanie projektów wykonawczych,
c) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiORB);
d) wykonanie przedmiarów robót;
7) uzyskanie innych potrzebnych opinii i uzgodnień,
8) dopełnienie w imieniu i z upoważnienia Zamawiającego przewidzianych prawem procedur administracyjnych,
9) opracowanie, uzyskanie opinii i zatwierdzenia projektu organizacji ruchu na czas robót,
10) zorganizowanie zaplecza budowy,
11) znalezienie miejsc zwałki odpadów, utylizacji materiałów rozbiórkowych nadających się jeszcze do wykorzystania, wyznaczenie składowisk materiałów budowlanych,
12) wdrożenie projektu czasowej organizacji ruchu z uwzględnieniem ewentualnego etapowania robót,
13) wykonywanie zaprojektowanych robót budowlanych i przedstawianie ich do odbioru, koordynacja robót wykonywanych przez Podwykonawców,
14) wykonywanie potrzebnych prób laboratoryjnych i pomiarów kontrolnych,
15) uprzątnięcie terenu, w tym zaplecza budowy, po robotach,
16) usunięcie czasowej i przywrócenie lub wdrożenie stałej organizacji ruchu,
17) wykonywanie robót utrzymaniowych i ewentualnych napraw bieżących w odniesieniu do wybudowanych, przebudowanych lub wyremontowanych obiektów oraz urządzeń odwadniających, jak również nasadzeń
i zasiewów w okresie gwarancyjnym,
18) zorganizowanie przeglądu tych obiektów co roku w terminie uzgodnionym z Zamawiającym i na zakończenie okresu gwarancyjnego,
19) wykonywanie ewentualnych napraw w okresie rękojmi na wezwanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77315000-1 - Usługi w zakresie siewu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty ponad dwukrotnie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków finansowych na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie do poziomu jedynej oferty. Z uwagi na powyższe zostaje spełniona przesłanka wskazana w art. 225 pkt 3 ustawy Pzp i Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia postepowania o udzielenie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24629265,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24629265,01 PLN
| 2022-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |