USŁUGA SPOŁECZNA – MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRESIE BADAŃ ZLECONYCH (MED/272/PZ/2024)

4 Regionalna Baza Logistyczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00031682
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00031682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-14 13:01
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c20e4789-98c0-41dd-a6a9-bfc5d86a04f0
Identyfikator
8960004952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zdrowotne świadczone dla firm

Wykonawcy

1 przyznane

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNO - REHABILITACYJNA PULSANTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
1 092 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00031682 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA SPOŁECZNA – MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRESIE BADAŃ ZLECONYCH (MED/272/PZ/2024)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 4 Regionalna Baza Logistyczna

1.3.) Oddział zamawiającego: 29_Obrona narodowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930077876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pretficza 24-28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4rblog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 4rblog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1038387

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGA SPOŁECZNA – MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRESIE BADAŃ ZLECONYCH (MED/272/PZ/2024)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c20e4789-98c0-41dd-a6a9-bfc5d86a04f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00031682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033665/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Medycyna pracy dla pracowników wojska z Komendy Bazy na rok 2025

1.3.7 Medycyna pracy dla pracowników wojska ze Składów Jastrzębie, PNW, Milicz, Krapkowice oraz RWT na rok 2025

1.3.8 Medycyna pracy dla pracowników wojska zatrudnionych na stanowiskach kolejowych na rok 2025

1.3.9 Medycyna pracy dla żołnierzy zawodowych z Komendy Bazy na rok 2025

1.3.10 Medycyna pracy dla żołnierzy wojska ze Składów Jastrzębie, PNW, Milicz, Krapkowice oraz RWT na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655674

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MED/272/PZ/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1092720,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA SPOŁECZNA – MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRESIE BADAŃ ZLECONYCH (w latach 2025- 2026 ) wg zestawienia asortymentowo-ilościowego oraz w miejscu/miejscach świadczenia usług wskazanych w formularzu ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2555,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9617,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9617,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna PULSANTIS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932629096

7.3.3) Ulica: OSTROWSKIEGO 3

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 53-238

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1092720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi