Usługa transportu próbek do badań dla Głównego Instytutu Górnictwa Państwowego Instytutu Badawczego.
Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00031694
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00031694/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-14 13:02
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0746d631-2b0f-4ab7-9c3d-39c08d3e2c1c
- Identyfikator
- 6340126016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00031694 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa transportu próbek do badań dla Głównego Instytutu Górnictwa Państwowego Instytutu Badawczego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwallenburg@gig.eu; phachula@gig.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0746d631-2b0f-4ab7-9c3d-39c08d3e2c1c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa transportu próbek do badań dla Głównego Instytutu Górnictwa Państwowego Instytutu Badawczego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0746d631-2b0f-4ab7-9c3d-39c08d3e2c1c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00031694
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602682
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ/6060/PH/24/BD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru z kopalni i przewozu do siedziby Zamawiającego próbek węgla i powietrza.
Zamawiający przewiduje, że usługa będzie wykonywana codziennie (poniedziałek - piątek) przeważnie w godzinach 400 - 1000. Szacunkowa trasa przejazdu to 200-280 km/dzień. W celu wyliczenia wartości zamówienia Zamawiający przyjmuje średnią wartość przejechanych kilometrów w wysokości 240 km/dzień oraz 250 dni roboczych w roku.
Przewożone próbki powietrza będą pakowane w worki 3 litrowe. Maksymalna objętość jednego transportu to 200 l. Próbki powietrza transportowane będą 5 x w tygodniu.
Próbki węgla pakowane są w worki o wadze do 10 kg, transport odbywa się 1-2 razy w tygodniu maksymalnie 3 próbki jednorazowo.
Orientacyjny czas oczekiwania na kopalni na załadunek to około 15 minut.
Wykonawca każdorazowo przedstawia Zamawiającemu do akceptacji trasę przejazdu. Rozpoczęcie świadczenia usługi następuję po akceptacji trasy przez Zamawiającego.
Jako miejsce rozpoczęcia świadczenia usługi należy przyjąć siedzibę Zamawiającego (Katowice, Plac Gwarków 1)
Zamawiający dopuszcza możliwość rozpoczęcia świadczenia usługi w siedzibie Wykonawcy pod warunkiem, że odległość na kopalnię będzie krótsza, niż z siedziby Zamawiającego.
Przewozy będą prowadzone na pisemne zlecenie Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokładnego ustalenia terminu wykonania poszczególnych zleceń.
Umowa na świadczenie usługi zostanie podpisana z jednym Wykonawcą, który zaoferuje najniższą cenę za 1 km.
Częstotliwość kursów może zostać zwiększona lub zredukowana w zależności od bieżących i faktycznych potrzeb Zamawiającego. Z tego tytułu nie służą Wykonawcy do Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIDMAT Kacper Gidek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252483188
7.3.3) Ulica: Boczna 4/4
7.3.4) Miejscowość: Czeladż
7.3.5) Kod pocztowy: 41-250
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-16 do 2026-01-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |