Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów wraz z transportem do Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Zespół Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00031772
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00031772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-14 13:11
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e2455f4-7456-4f8a-ab72-9570ce608602
- Identyfikator
- 6292230766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyWarzywaOwoce i orzechy
Wykonawcy
1 przyznane
MARIAN BAŁASosnowiec, PL · lot 0
335 816,77 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00031772 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów wraz z transportem do Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277867980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łęknice 35
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-303
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 2611022
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs4.dg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs4-dg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8e2455f4-7456-4f8a-ab72-9570ce6086021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów wraz z transportem do Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2455f4-7456-4f8a-ab72-9570ce608602
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00031772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034070/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów wraz z transportem do Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633751
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.ZS4.353.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 283081,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych –warzywa, owoce i ich przetwory, do stołówki szkolnej w Zespole Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi
w Dąbrowie Górniczej zgodnie z wykazem produktów określonych w załączniku 1a do formularza ofertowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03221000-6 - Warzywa
03222000-3 - Owoce i orzechy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335816,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335816,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335816,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bała Marian Hurtownia Mrożonek i Lodów "CAPRI"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6440019225
7.3.3) Ulica: Jabłoniowa 5B
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 41-214
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335816,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |