„Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg, placów, parkingów i chodników na terenie Gminy Komańcza w sezonach zimowych 2022/2023r, 2023/2024r, 2024/2025r – przetarg III”
Gmina Komańcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00503021
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-19 10:23
- Lokalizacja
- Komańcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6871785088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
TOMASZ SZUBRAKomańcza, PL
58 968 PLNWITOLD ZAWILIŃSKISmolnik, PL
54 756 PLNWITOLD ZAWILIŃSKISmolnik, PL
38 556 PLNWITOLD ZAWILIŃSKISmolnik, PL
38 556 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.