Roboty budowlane związane z remontem pokryć dachowych na obiektach podległych KMP w Skierniewicach przy ul. Jana III Sobieskiego 69

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00504246
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00504246/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-19 13:47
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e80bce3f-7f8c-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
7260004458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyNaprawa i konserwacja dachówPokrywanie

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ SERAFINNiesułowice, PL · lot 0
98 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00504246 z dnia 2022-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z remontem pokryć dachowych na obiektach podległych KMP w Skierniewicach przy ul. Jana III Sobieskiego 69

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane związane z remontem pokryć dachowych na obiektach podległych KMP w Skierniewicach przy ul. Jana III Sobieskiego 69

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e80bce3f-7f8c-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00504246

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

U.prawne–art. 305 pkt. 1 Zam. może udzielić zamówienia w t.zam. z w.ręki, jeżeli zachodzi okoliczność, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 5–Zam. może udzielić zam. z w.ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności, tj. ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zam., której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia;
U.faktyczne–Niniejsze postępowanie zostało wszczęte na podstawie Protokołu awarii z dnia 08.12.2022 r. dotyczącego przeciekania dachów na obiektach KMP w Skierniewicach. Z powodu intensywnych opadów atmosferycznych, w wyniku czego następuje zalewanie pomieszczeń garażowych oraz magazynowych przyczyniając się do degradacji budynków policji oraz stanowiąc zagrożenie dla osób przebywających w tych obiektach, konieczne jest udzielnie zamówienia Wykonawcy celem przeprowadzenia remontu rzeczonych dachów.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Kb-VI-2380/58/22/JN-BS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pokryć dachowych na obiektach Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Jana III Sobieskiego 69.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261400-8 - Pokrywanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Usługowa "SEKA-BUD" Michał Serafin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120539140

7.3.4) Miejscowość: Niesułowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-01-20
2022-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane