Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum” - modernizacja hali sportowej w zakresie p.poż oraz oświetlenia
Gmina Lędziny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00504304
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00504304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-19 13:56
- Lokalizacja
- Lędziny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53093774-6754-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6461030597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00504304 z dnia 2022-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum” - modernizacja hali sportowej w zakresie p.poż oraz oświetlenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lędziny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lędzińska 55
1.5.2.) Miejscowość: Lędziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-143
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ledziny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ledziny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.umledziny.finn.pl/bipkod/146691621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum” - modernizacja hali sportowej w zakresie p.poż oraz oświetlenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53093774-6754-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00504304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447565/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie natrysku ppoż. konstrukcji stalowej dachu od środka hali sportowej wraz z wymianą istniejącego oświetlenia hali w budynku ORS Centrum w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 14 obejmujący w szczególności:
1. Wykonanie natrysku ppoż. konstrukcji dachu od środka
2. Demontaż i utylizacja starych opraw i instalacji elektrycznej
3. Ułożenie instalacji elektrycznej wraz z montażem opraw oświetleniowych
4. Wykonanie dokumentacji powykonawczej instalacji oświetlenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się „jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że może zwiększyć tą kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty”.Na realizację przedmiotu zamówienia zamawiający przeznaczył kwotę 800 000,00 zł brutto. Cena oferty najtańszej wynosiła 1 738 644,48 zł. Obecnie zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny ofertowej.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2022-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |