„Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów”
Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00032023
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00032023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-14 13:36
- Lokalizacja
- Staszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e95db59-d8ff-4485-a5f2-d8bbd1269485
- Identyfikator
- 8661709857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032023 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409241
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Staszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@staszowski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.staszowski.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.staszowski.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e95db59-d8ff-4485-a5f2-d8bbd1269485
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042551/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604513
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ-IV.K.272.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa ogółem 12 510 sztuk niżej wymienionych tablic rejestracyjnych zgodnie z normą określoną w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 11 grudnia 2017r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz. U z 2022 r., poz. 1847 z późn. zm.) i Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (Dz.U. z 2012r., poz. 585 ze zm.)
1/ Tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe wszystkie rodzaje w tym wtórniki
- 11 000 szt.
2/ Tablice motocyklowe dwurzędowe wszystkie rodzaje w tym wtórniki 1000 szt.
3/ Tablice motorowerowe dwurzędowe wszystkie rodzaje w tym wtórniki 300 szt.
4/ Tablice samochodowe jednorzędowe zmniejszone w tym wtórniki - 100 szt.
5/ Tablice profesjonalne 10 szt.
6/ Tablice do pojazdów elektrycznych oraz napędzanych wodorem w tym wtórniki - 100 szt.
Ogółem – 12 510 szt.
2. Dostawy tablic będą następowały sukcesywnie partiami wg składanego pisemnego zamówienia.
3. W wyjątkowych sytuacjach na wniosek zamawiającego, wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć partie tablic zapewniających ciągłość pracy urzędu
w ciągu 48 godzin.
4. Wykonawca zobowiązuje się w ramach wynagrodzenia do odbioru zużytych tablic rejestracyjnych przeznaczonych do złomowania na własny koszt.
5. Określone powyżej ilości mają charakter szacunkowy, a Zamawiający nie jest zobowiązany do zamówienia tablic w ilościach określonych.
6. Zamawiający nie ma wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy
w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. (nie ma zastosowania).
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
30.19.50.00-2 – tablice, 14.70.00.00-8 – metale zwykłe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30195000-2 - Tablice
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14700000-8 - Metale zwykłe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300666,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324191,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300666,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Anna Wenus wspólnik s.c. pn. „Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „D.W.A.”
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zbigniew Wenus wspólnik s.c. pn. „Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „D.W.A.” DagmaraWenus wspólnik s.c. pn. „Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „D.W.A.”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591550003
7.3.3) Ulica: ul. Stokowa 1A
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-702
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300666,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |