Dostawa ciepła na potrzeby obiektu I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Chrzanowie wraz z przyszkolną halą sportową w roku 2025

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W CHRZANOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00032035
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00032035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 13:37
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e9dd062-e0a6-48f6-9f28-bb5bf5d86100
Identyfikator
6281671113
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

VEOLIA POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowskie Góry, PL · lot 0
300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032035 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciepła na potrzeby obiektu I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Chrzanowie wraz z przyszkolną halą sportową w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W CHRZANOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356732196

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. J. Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@1lo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.1lo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ciepła na potrzeby obiektu I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Chrzanowie wraz z przyszkolną halą sportową w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e9dd062-e0a6-48f6-9f28-bb5bf5d86100

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 213 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. –Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U z 2024, poz.1320), Jedynym dostawcą energii cieplnej do budynków przy ul. Piłsudskiego 14 w Chrzanowie, w którym znajduje się siedziba Zamawiającego oraz hala sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie posiadającym sieć dostarczającą ciepło jest Veolia Południe Sp. zo.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej 173, Oddział w Chrzanowie ul. Pogorska 36.
W związku z powyższym spełniona jest przesłanka do udzielenia zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki - zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) Pzp, tj. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ILOCH.ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej, do budynków przy ul. Piłsudskiego 14 w Chrzanowie, w którym znajduje się siedziba Zamawiającego oraz hala sportowa jest niezbędne z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości utrzymania dostaw energii cieplnej do ww. budynków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Południe Sp. z o. o,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282074566

7.3.3) Ulica: ul. Pogorska 36, 32-500 Chrzanów

7.3.4) Miejscowość: Chrzanów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-500

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia: przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025r.
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy