Kontynuacja robót na zadaniu 2 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w woj. Śląskim na DK11 na odcinku Sieraków - Ciasna

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505030
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00505030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 07:39
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4da716b3-253a-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
9542402923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy mostów

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
4 550 795,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505030 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kontynuacja robót na zadaniu 2 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w woj. Śląskim na DK11 na odcinku Sieraków - Ciasna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W KATOWICACH

1.3.) Oddział zamawiającego: ODDZIAŁ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Myśliwska 5

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-017

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 258 62 81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kat_sekretariat@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kontynuacja robót na zadaniu 2 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w woj. Śląskim na DK11 na odcinku Sieraków - Ciasna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da716b3-253a-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00077675/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Kontynuacja robót na zadaniu 2 "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w woj. śląskim na DK11 na odcinku Sieraków - Ciasna"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322518/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O/KA.D-3.2411.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2688439,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja robót po poprzednim Wykonawcy
w zakresie wskazanym poniżej:
- budowy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż krajowej od ul. Ogrodowej w Sierakowie Śląskim do ul. Zjednoczenia w Ciasnej,
- budowy odwodnienia w postaci wpustów drogowych i kanalizacji deszczowej,
- wycinki drzew,
- zabezpieczenia oraz przebudowy kolidującej z zamierzeniem projektowym infrastruktury sieci elektrycznej oraz sieci teletechnicznej,
- budowy przepustów w ciągu ścieżki pieszo-rowerowej na rowach melioracyjnych,
- budowy kładki dla pieszych nad rzeką, - budowę przepustów pod zjazdami,
- budowy kanału technologicznego.

Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w SWZ TOM III-IV.. Przedmiar robót zawarty w SWZ stanowi różnice jak pozostała po odstąpieniu Zamawiającego od umowy z poprzednim wykonawcą a zakresem jaki został wykonany i odebrany przez Nadzór Inwestorski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4550795,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4600000,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4550795,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 243065652

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża elektroenergetyczna, teletechniczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4550795,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy sekcji VIII pkt 8.3 Ogłoszenia o wyniku postępowania.
Zamawiający wymaga, aby roboty zostały wykonane w terminie nie dłuższym niż 8 tygodni (56 dni) od daty podpisania umowy.
Do czasu realizacji Robót nie wlicza się okresu zimowego. Okres zimowy trwa od 16 grudnia do 15 marca, liczony jako 89 dni.
2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane