Modernizacja sieci ciepłowniczej c.o. i c.w.u. oraz instalacji zimnej wody na terenie SPZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

Kliniczny Szpital Psychiatryczny SPZOZ w Rybniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505129
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00505129/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 08:25
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f5740c5-65af-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
6422599502
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczychRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505129 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci ciepłowniczej c.o. i c.w.u. oraz instalacji zimnej wody na terenie SPZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gliwicka 33

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-201

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@psychiatria.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://psychiatria.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/psychiatria_rybnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sieci ciepłowniczej c.o. i c.w.u. oraz instalacji zimnej wody na terenie SPZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f5740c5-65af-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505129

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00442496/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZp.380.3.33.2022.DPr.465

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5629500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sieci ciepłowniczej c.o. i c.w.u. oraz instalacji zimnej wody na terenie SPZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku realizowana na zasadzie zaprojektuj i buduj, tj. sporządzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wykonanie instalacji zewnętrznej c.o., c.w.u. zimnej wody oraz zewnętrznej instalacji hydrantowej przy spełnieniu warunków określonych w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty (6 503 010,00 zł brutto) przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 2 553 004,00 zł brutto.
Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 3 950 006,00 zł brutto.
Mając na względzie powyższą okoliczność, unieważnienie ww. postępowania o udzielenie zamówienia jest zasadne i konieczne.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane