Rowerem przez Grunwald na osiedle Kopernika – przebudowa ul. Pogodnej i ul. Ściegiennego wraz z wykonaniem drogi dla rowerów od skrzyżowania w kierunku centrum.

Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505140
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00505140/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 08:28
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b36a31a-510f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi w zakresie trawnikówOświetleniowy sprzęt uliczny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505140 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rowerem przez Grunwald na osiedle Kopernika – przebudowa ul. Pogodnej i ul. Ściegiennego wraz z wykonaniem drogi dla rowerów od skrzyżowania w kierunku centrum.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wilczak 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdm.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdm.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdm.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rowerem przez Grunwald na osiedle Kopernika – przebudowa ul. Pogodnej i ul. Ściegiennego wraz z wykonaniem drogi dla rowerów od skrzyżowania w kierunku centrum.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b36a31a-510f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505140

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026419/40/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dróg rowerowych na terenie dzielnicy Grunwald- przebudowa ulic Pogodna, Grochowska i Ściegiennego w Poznaniu w zakresie DDR

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415604/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.IRI.3410.75.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 199954,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Rowerem przez Grunwald na Osiedle Kopernika - przebudowa ulicy Pogodnej i Ściegiennego wraz z wykonaniem drogi dla rowerów od skrzyżowania w kierunku centrum”. Zakres robót opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej, na którą składają się: Projekt budowlany branża drogowa, Projekt wykonawczy branża drogowa, Projekt budowlano-wykonawczy branża elektryczna, Projekt stałej organizacji ruchu, Inwentaryzacja dendrologiczna i Geotechnika – stanowią Załącznik nr 2 do SWZ, Przedmiar robót i Kosztorys ofertowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Szczegółowe specyfikacje techniczne branża drogowa wykonania i odbioru robót budowlanych i Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż unieważnił przedmiotowe postępowanie ze względu na to, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478909,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 478909,95 PLN

2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane