Dostawa artykułów chemii gospodarczej, środków czystości i higieny HACCP
Akademia Sztuki Wojennej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00032153
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00032153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-14 13:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26cf2daf-08bf-4154-9569-42f05a096582
- Identyfikator
- 1130005367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032153 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, środków czystości i higieny HACCP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuki Wojennej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011574244
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. Antoniego Chruściela 103
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-910
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@akademia.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów chemii gospodarczej, środków czystości i higieny HACCP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26cf2daf-08bf-4154-9569-42f05a096582
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00102000/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa artykułów chemii gospodarczej, środków czystości i higieny HACCP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610872
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ASzWoj-PK-ZZP.261.53.2024.EM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Czyściwo papierowe
2 Mydło antybakteryjne do rąk
3 Środek do dezynfekcji rąk
4 Środek do maszynowego mycia naczyń
5 Środek do nabłyszczania-koncentrat
6 Produkt do mycia blatów roboczych, podłóg i ścian
7 Środek do czyszczenia posadzek
8 Preparat do przypalonych powierzchni-piec konwekcyjny
9 Środek do mycia i konserwacji stali nierdzewnej
10 Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni
11 Środek biobójczy do mycia
i dezynfekcji
12 Odkamieniacz
13 Produkt do mycia powierzchni ogólnych i szklanych o silnych właściwościach zwilżających.
14 Chlorowy preparat dezynfekujący
15 Środek do czyszczenia chłodni
16 Produkt do automatycznego płukania pieca
17 Produkt do automatycznego mycia pieca
18 Płyn do ręcznego mycia naczyń-koncentrat
19 Produkt biologicznie czynny usuwający złogi tłuszczu oraz substancji oleistych
20 Preparat do udrażniania i odblokowania zatkanych rur kanalizacyjnych
21 Sól do zmiękczaczy wody
22 Sól do zmywarek
23 Tabletki czyszczące do ekspresów do kawy
24 Preparat do ręcznego mycia naczyń i sprzętu kuchennego
25 Preparat do namaczania i mycia garnków oraz patelni
26 Rękawice gospodarcze
27 Tabletki czyszczące do zmywarki
28 Odkamieniacz do ekspresów do kawy
29 Środek do czyszczenia zmywarek
30 Środek do nabłyszczania
w zmywarkach
31 Odświeżacz powietrza
32 Odświeżacz powietrza/nutralizator
33 Tabletki pielęgnacyjne do pieca konwencyjno-parowego
34 Smar do zaworów warzelnych
35 Środek do maszynowego mycia posadzek.
36 Środek do codziennego czyszczenia szkła, luster, laminatów, okien, powierzchni pokrytych farbą oraz wszelkich innych materiałów wodoodpornych
37 Gotowy do użycia kwasowy preparat o właściwościach dezynfekujących do powierzchni sanitarnych
38 Zasadowy, chlorowy środek do mycia i dezynfekcji
39. Środek piorąco- dezynfekujący
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 800219,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 800219,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 800219,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MS SERVICE MARCIN SIEKIERKA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MS Service Tomasz Sysiak wspólnik spółki cywilnej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522194077
7.3.3) Ulica: ul. Bronisława Czecha 19
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 04-555
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 800219,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |