Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na działkach nr 368/1, 368/2, 368/3 i 361 obręb Karsy

GMINA GRĘBOSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505397
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00505397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 09:19
Lokalizacja
Gręboszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5e99be3-5f58-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8711771090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

CEIDG, FHU DAREX Dariusz KnutelskiNieczajna Górna, PL · lot 0
360 323,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505397 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na działkach nr 368/1, 368/2, 368/3 i 361 obręb Karsy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRĘBOSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gręboszów

1.5.2.) Miejscowość: Gręboszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-260

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@greboszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.greboszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/greboszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na działkach nr 368/1, 368/2, 368/3 i 361 obręb Karsy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5e99be3-5f58-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035836/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej - dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na dz. nr 368/1, 368/2, 368/3 i 361 obręb Karsy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00428921/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIK.271.1.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na działkach nr 368/1, 368/2, 368/3 i 361 obręb Karsy”.
2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Karsy i Borusowa na działkach nr 368/1, 368/2, 368/3, 361 obręb Karsy, gmina Gręboszów o długości 0,998 km, obejmująca następujące elementy robót budowlanych:
1) roboty pomiarowe i geodezyjne – pomiary, wytyczenie geodezyjne;
2) podbudowa – korytowanie na głębokość 20 cm, roboty ziemne, wywóz materiału z rozbiórki, profilowanie i zagęszczanie, stabilizacja podłoża gruntowego spoiwem hydraulicznym z doziarnieniem pospółką 15 cm - grubość docelowa po zagęszczeniu 30 cm,;
3) nawierzchnia – warstwa górna z kruszywa łamanego 0/63 mm stabilizowanego mechanicznie po zagęszczeniu grubości 20 cm – mechaniczne miałowanie nawierzchni;
4) pobocza – warstwa górna z kruszywa łamanego 0/63 mm stabilizowanego mechanicznie po zagęszczeniu grubości 20 cm;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360323,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 591211,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360323,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU DAREX Dariusz Knutelski,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850103383

7.3.4) Miejscowość: Nieczajna Górna 304

7.3.5) Kod pocztowy: 33-205

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360323,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane