ZAKUP I DOSTAWY PIECZYWA I WYROBÓW CIASTKARSKICH W 2023 R.

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505405
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-20 09:20
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskiePieczywoProdukty piekarskieChlebWyroby ciastkarskieCiasta

Wykonawcy

4 przyznane

"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W ELBLĄGUElbląg, PL
123 158 PLN
PIEKARNIA WARMIŃSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA M.ŁAWRUKAJTIS SPÓŁKA JAWNABraniewo, PL
136 545,5 PLN
PIEKARNIA WARMIŃSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA M.ŁAWRUKAJTIS SPÓŁKA JAWNABraniewo, PL
136 542,5 PLN
PIEKARNIA WARMIŃSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA M.ŁAWRUKAJTIS SPÓŁKA JAWNABraniewo, PL
136 542,5 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.