Docieplenie pokrycia dachu budynku dyrekcji i komory ćwiczeń w Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12D

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00505616
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00505616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 09:53
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6c0ccf0-60df-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6260003820
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505616 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie pokrycia dachu budynku dyrekcji i komory ćwiczeń w Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023432

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chorzowska 25

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@csrg.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csrg.bytom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.csrg.bytom.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie pokrycia dachu budynku dyrekcji i komory ćwiczeń w Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6c0ccf0-60df-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00433892/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13/1B/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Docieplenie pokrycia dachu budynku dyrekcji i komory ćwiczeń w Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12D

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę
w wysokości 137145,00 zł brutto. Wartość najkorzystniejszej oferty opiewała na kwotę 170333,84 zł brutto.
2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane