Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie

ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00032238
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00032238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 13:58
Lokalizacja
Wierzchowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a03f626a-5881-41e4-8621-5e3bbe9c182a
Identyfikator
6741084513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mięsno-wędliniarskieWędlinyWieprzowinaDróbKaszanka i inne wędliny krwiste

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL · lot 0
263 445 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032238 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby
Zakładu Karnego w Wierzchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000601969

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 8

1.5.2.) Miejscowość: Wierzchowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-530

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943400752

1.5.8.) Numer faksu: 943400707

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkw_wierzchowo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-wierzchowo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby
Zakładu Karnego w Wierzchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a03f626a-5881-41e4-8621-5e3bbe9c182a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191021/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668087

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.5.2024.DG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285239,7 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Blok drobiowy
kg
800
Kaszanka
kg
800
Kiełbasa biała parzona
kg
600
Kiełbasa jarmarczna
kg
400
Kiełbasa kanapkowa
kg
700
Kiełbasa krakowska parzona
kg
100
Kiełbasa mortadela
kg
1400
Kiełbasa parówkowa
kg
500
Kiełbasa popularna
kg
400
Kiełbasa szynkowa
kg
100
Kiełbasa śląska
kg
100
Kiełbasa śniadaniowa
kg
700
Kiełbasa zwyczajna
kg
300
Kiełbasa żywiecka
kg
100
Lunch-meat (mielonka konserwowa)
kg
100
Metka łososiowa
kg
100
Ogonówka wędzona
kg
50
Parówki cienkie śląskie
kg
1000
Pasta boczkowa
kg
100
Pasztetowa
kg
1500
Pieczeń popularna
kg
600
Podgardle wędzone
kg
1900
Polędwica sopocka
kg
50
Polędwica drobiowa
kg
50
Salceson włoski
kg
50
Salceson czarny
kg
50
Serdelki wieprzowe
kg
400
Smalec z mięsem
kg
100
Mięso gulaszowe wieprzowe
kg
1200
Mięso gulaszowe drobiowe
kg
1500
Mięso gulaszowe wołowe
kg
100
Łopatka wp. B/k
kg
50
Wątroba wieprzowa
kg
800
Kurczak świeży
kg
800
Parówka drobiowa
kg
1200
Porcje rosołowe świeże
kg
100
Wątroba drobiowa
kg
100
Krakowska drobiowa
kg
50
Szynkowa drobiowa
kg
50
Kiełbasa drobiowa
kg
400
Kiełbasa podlaska
kg
400
Kiełbasa podwawelska
kg
100
Kiełbasa kozacka
kg
200
Szynka wieprzowa gotowana
kg
50
Żołądki wieprzowe
kg
300
Nerki wieprzowe
kg
100
Płucka wieprzowe
kg
100
Serca wieprzowe
kg
100
Szynka delikatesowa
kg
50

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15131130-5 - Wędliny

15113000-3 - Wieprzowina

15112000-6 - Drób

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263445 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264337,5 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263445 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU John Paweł john Grotniki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971049957

7.3.3) Ulica: Źródlana 5

7.3.4) Miejscowość: Włoszakowice

7.3.5) Kod pocztowy: 64-140

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263445 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy