Modernizacja istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Stegnie - etap 1
Gmina Stegna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00505733
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00505733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-20 10:15
- Lokalizacja
- Stegna, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23a54434-5696-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5792069687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00505733 z dnia 2022-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Stegnie - etap 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stegna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 34
1.5.2.) Miejscowość: Stegna
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stegna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stegna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stegna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Stegnie - etap 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23a54434-5696-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00505733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021687/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stegnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415060/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGPN-I.271.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 826228,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Stegnie -etap 1, realizowany w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie na dz. nr 199/31, 891/1, polegającego na wymianie nawierzchni istniejącego boiska sportowego z zagospodarowaniem towarzyszącym na działce nr 891/1 oraz przygotowanie terenu poprzez uporządkowanie działki nr 199/31 obręb Stegna. Teren objęty zamówieniem zlokalizowany jest przy ul. Powstańców Warszawy i ul. Bukowej w Stegnie, Gmina Stegna.
Zakres robót obejmuje:
1. Przygotowanie terenu przez uporządkowanie działki nr 199/31 o powierzchni 9949 m2, po przeprowadzonej wycince drzew obejmuje usunięcie i wywóz karpin ok 800 szt. oraz wyrównanie powierzchni gruntu.
2. Przedmiotowe boisko pozostaje w układzie istniejącym. Projektuje się remont nawierzchni boiska w zakresie wykonania nawierzchni poliuretanowej wraz z warstwą wyrównującą o łącznej powierzchni ok. 1424,559 m2, w tym opaskę ochronną o szerokości ok 50 cm o tej samej nawierzchni co boisko i wymalowaniem linii.
3. Wymiana oświetlenia obejmuje usunięcie 6 szt. betonowych słupów oświetleniowych oraz montaż nowych 4 szt. wysokość 8m. wraz z podłączeniem.
4. Dodatkowo planuje się utwardzenie terenu z betonowej kostki brukowej 8 cm. wzdłuż linii boiska po obu jego stronach o łącznej powierzchni 400m2
5. Remont trybun sportowych. Trybuny wielorzędowe dla publiczności na łącznie ok 100 miejsc siedzących.
6. Przewiduje się również wymianę i montaż nowego wyposażenia boiska: kosza do koszykówki – 2 szt. i bramek do piłki nożnej – 2 szt., uniwersalnych słupków do piłki siatkowej i tenisa – 2 sztuki.
7. Ogrodzenia. Budowa piłkochwytów h=6m po obu stronach boiska o łącznej długości 50 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1094700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1347574,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1094700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMAX Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792284581
7.3.3) Ulica: Długa 1A
7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 82-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1094700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |