Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00506295
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00506295/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 11:51
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be756cb0-6fdf-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
6381520000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00506295 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276291963

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Sygietyńskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 322128068

1.5.8.) Numer faksu: 322128069

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdpszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdpszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzd-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,109777,b836e7f63675ddf280b239c770ab9712.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be756cb0-6fdf-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00506295

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009472/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00465399/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP-BJ.2711.26.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3613596,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest:

kompleksowa realizacja zadania w formie „zaprojektuj i wybuduj” pn.: „Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach” na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 933 do obu skrzyżowań z DK81.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z podjętym postępowaniem, Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zadania pn.: „Przebudowa dróg powiatowych nr 4101S, 4105S oraz 4106S tj. ul. Zjednoczenia i Pszczyńskiej w Pawłowicach” kwotę 4 500 000,00 zł brutto. Z uwagi na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty - Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie postanawia unieważnić postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11846130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12782642,68 PLN

2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane