Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.21.2022

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00506529
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00506529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 12:32
Lokalizacja
Lutowiska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0faa160e-5856-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6890001308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH I MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSanok, PL · lot 0
240 809,22 PLN
JAKUB KRZYSZTOFIKSanok, PL · lot 1
560 653,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00506529 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.21.2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Lutowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutowiska 4

1.5.2.) Miejscowość: Lutowiska

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 13 461 01 68

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lutowiska@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutowiska.krosno.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lutowiska

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.21.2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0faa160e-5856-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00506529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00215515/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.21.2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00418652/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1041385,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi leśne Olchowiec, nr inw. 242/34.
Zakres robót obejmuje wykonanie naprawy tłuczniowych poboczy drogi i odcinka nawierzchni tłuczniowej utrwalonej powierzchniowo emulsją asfaltową o długości 705,0 m na drodze leśnej Olchowiec nr inw. 242/34 na terenie gminy Czarna, teren Nadleśnictwa Lutowiska, a także mechaniczne oczyszczenie z namułów rowów przydrożnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 345753,55 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont ciągu komunikacyjnego odejmującego drogi leśne: Dwernik 25 nr inw 242/39 i Dwernik-Nasiczne nr inw. 242/727.
Zakres robót obejmuje wykonanie odcinkowych napraw nawierzchni tłuczniowych i nawierzchni tłuczniowych utrwalonych powierzchniowo emulsją asfaltową na drodze leśnej Dwernik 25 nr inw 242/39 i Dwernik-Nasiczne nr inw.242/727, w gminie Lutowiska, teren Nadleśnictwa Lutowiska, a także mechaniczne profilowanie i zagęszczanie tłuczniowych poboczy drogowych oraz oczyszczenie z namułów rowów przydrożnych i naprawę istniejących przepustów rurowych tych dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 695632,42 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240809,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264129,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240809,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. Z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871659018

7.3.3) Ulica: Aleje Wojska Polskiego

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240809,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-12-16 do 2023-06-16

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 560653,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 572816,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 560653,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa Center-Bud Jakub Krzysztofik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871958962

7.3.3) Ulica: Lipińskiego

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 560653,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-12-15 do 2023-06-15
2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane