Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Bartoszyce.
Gmina Bartoszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00032377
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00032377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-14 14:13
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a33d568-cc22-4b77-a4d0-b83121bea68f
- Identyfikator
- 7431970669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
4 przyznane
STACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SPÓŁKA JAWNABARTOSZYCE, PL · lot 0
43 160 PLNSTACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SPÓŁKA JAWNABARTOSZYCE, PL · lot 1
93 873 PLNSTACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SPÓŁKA JAWNABARTOSZYCE, PL · lot 2
125 948,35 PLNSTACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SPÓŁKA JAWNABARTOSZYCE, PL · lot 3
129 538,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032377 z dnia 2025-01-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Bartoszyce.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bartoszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 893000369
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gmina-bartoszyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a33d568-cc22-4b77-a4d0-b83121bea68f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sędławkach Gminy Bartoszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432046455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sędławki 4
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897626401
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zbgkim@gminabartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zbgkim.pl/
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431765426
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Galiny 69
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897612224
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp-galiny@gmina-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp-galiny.edupage.org/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431771622
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechy 66
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897615841
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp-wojciechy@gmina-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp-wojciechy@gmina-bartoszyce.pl
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431765455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kinkasjmy 18A
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897616864
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp-kinkajmy@gmina-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spkinkajmy.edupage.org/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Bartoszyce.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a33d568-cc22-4b77-a4d0-b83121bea68f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040120/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Bartoszyce.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 394359,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie Nr 1 Ośrodek Zdrowia w miejscowości Galiny i w miejscowości Łabędnik Olej opałowy litrów 8 000
Dostawa oleju opałowego realizowana będzie sukcesywnie stosownie do potrzeb Zamawiającego, każdorazowo na ich wniosek – zlecenie zamówienia, określające ilość oleju opałowego będącego przedmiotem dostawy.
Olej opałowy dostarczany będzie w cysternach samochodowych zgodnie z przepisami dotyczącymi przewozów i oznaczonych odpowiednimi tablicami informacyjnymi z numerami identyfikacyjnymi niebezpieczeństwa i materiału. Cysterny muszą być wyposażone w legalizowane przepływomierze, układ pomiarowo-wydawczy z możliwością wydruku pomiaru. Zamawiający ma prawo kontrolowania plomb i cech legalizacyjnych licznika. Na żądanie Zamawiającego kierowca cysterny musi okazać aktualne świadectwo legalizacji urządzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przy każdej dostawie czytelnej kopii świadectwa jakości oleju opałowego (atestu) potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę oraz dowodu wydania na dostarczony olej opałowy.
Olej opałowy winien spełniać następujące warunki techniczne:
lepkość kinematyczna w temperaturze 20 stopni C nie większa niż 6 mm2/s
wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg
zawartość siarki nie więcej niż 0,20 % (m/m)
Koszty załadunku i rozładunku obciążają Wykonawcę.
Częstotliwość dostaw uzależniona będzie od warunków atmosferycznych i związanego z tym zużycia oleju przez kotłownie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 45760,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ilość paliw w ZAMÓWIENIU PODSTAWOWYM:Zadanie Nr 2 Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
Olej opałowy litrów 17 400
Dostawa oleju opałowego realizowana będzie sukcesywnie stosownie do potrzeb Zamawiającego, każdorazowo na ich wniosek – zlecenie zamówienia, określające ilość oleju opałowego będącego przedmiotem dostawy.
Olej opałowy dostarczany będzie w cysternach samochodowych zgodnie z przepisami dotyczącymi przewozów i oznaczonych odpowiednimi tablicami informacyjnymi z numerami identyfikacyjnymi niebezpieczeństwa i materiału. Cysterny muszą być wyposażone w legalizowane przepływomierze, układ pomiarowo-wydawczy z możliwością wydruku pomiaru. Zamawiający ma prawo kontrolowania plomb i cech legalizacyjnych licznika. Na żądanie Zamawiającego kierowca cysterny musi okazać aktualne świadectwo legalizacji urządzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przy każdej dostawie czytelnej kopii świadectwa jakości oleju opałowego (atestu) potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę oraz dowodu wydania na dostarczony olej opałowy.
Olej opałowy winien spełniać następujące warunki techniczne:
lepkość kinematyczna w temperaturze 20 stopni C nie większa niż 6 mm2/s
wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg
zawartość siarki nie więcej niż 0,20 % (m/m)
Koszty załadunku i rozładunku obciążają Wykonawcę.
Częstotliwość dostaw uzależniona będzie od warunków atmosferycznych i związanego z tym zużycia oleju przez kotłownie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 9056,42 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ilość paliw w ZAMÓWIENIU PODSTAWOWYM:Zadanie Nr 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach
Olej opałowy litrów 23 345
Dostawa oleju opałowego realizowana będzie sukcesywnie stosownie do potrzeb Zamawiającego, każdorazowo na ich wniosek – zlecenie zamówienia, określające ilość oleju opałowego będącego przedmiotem dostawy.
Olej opałowy dostarczany będzie w cysternach samochodowych zgodnie z przepisami dotyczącymi przewozów i oznaczonych odpowiednimi tablicami informacyjnymi z numerami identyfikacyjnymi niebezpieczeństwa i materiału. Cysterny muszą być wyposażone w legalizowane przepływomierze, układ pomiarowo-wydawczy z możliwością wydruku pomiaru. Zamawiający ma prawo kontrolowania plomb i cech legalizacyjnych licznika. Na żądanie Zamawiającego kierowca cysterny musi okazać aktualne świadectwo legalizacji urządzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przy każdej dostawie czytelnej kopii świadectwa jakości oleju opałowego (atestu) potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę oraz dowodu wydania na dostarczony olej opałowy.
Olej opałowy winien spełniać następujące warunki techniczne:
lepkość kinematyczna w temperaturze 20 stopni C nie większa niż 6 mm2/s
wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg
zawartość siarki nie więcej niż 0,20 % (m/m)
Koszty załadunku i rozładunku obciążają Wykonawcę.
Częstotliwość dostaw uzależniona będzie od warunków atmosferycznych i związanego z tym zużycia oleju przez kotłownie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 126966,91 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ilość paliw w ZAMÓWIENIU PODSTAWOWYM:Zadanie nr 4 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach
Olej opałowy litrów 24 011
Dostawa oleju opałowego realizowana będzie sukcesywnie stosownie do potrzeb Zamawiającego, każdorazowo na ich wniosek – zlecenie zamówienia, określające ilość oleju opałowego będącego przedmiotem dostawy.
Olej opałowy dostarczany będzie w cysternach samochodowych zgodnie z przepisami dotyczącymi przewozów i oznaczonych odpowiednimi tablicami informacyjnymi z numerami identyfikacyjnymi niebezpieczeństwa i materiału. Cysterny muszą być wyposażone w legalizowane przepływomierze, układ pomiarowo-wydawczy z możliwością wydruku pomiaru. Zamawiający ma prawo kontrolowania plomb i cech legalizacyjnych licznika. Na żądanie Zamawiającego kierowca cysterny musi okazać aktualne świadectwo legalizacji urządzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przy każdej dostawie czytelnej kopii świadectwa jakości oleju opałowego (atestu) potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę oraz dowodu wydania na dostarczony olej opałowy.
Olej opałowy winien spełniać następujące warunki techniczne:
lepkość kinematyczna w temperaturze 20 stopni C nie większa niż 6 mm2/s
wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg
zawartość siarki nie więcej niż 0,20 % (m/m)
Koszty załadunku i rozładunku obciążają Wykonawcę.
Częstotliwość dostaw uzależniona będzie od warunków atmosferycznych i związanego z tym zużycia oleju przez kotłownie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 128676,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SP. JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432027831
7.3.3) Ulica: ul. GEN. BEMA 44
7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43160,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93873,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96135,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93873,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SP. JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432027831
7.3.3) Ulica: ul. GEN. BEMA 44
7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93873,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125948,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128983,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125948,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SP. JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432027831
7.3.3) Ulica: ul. GEN. BEMA 44
7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125948,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129538,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132659,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129538,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STACJA PALIW MILO PTE ŻURALSKI SP. JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432027831
7.3.3) Ulica: ul. GEN. BEMA 44
7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129538,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zadań tj. dla Zdania Nr 1 do Nr 4: 12 miesięcy, jednak nie wcześniej niż z dniem 01 stycznia 2025 r.| 2025-01-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |