„Remont mostów na terenie Gminy Jeżów Sudecki – II etap”

Gmina Jeżów Sudecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00506989
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00506989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 13:43
Lokalizacja
Jeżów Sudecki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fff4ab4-4952-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6111017308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ GAŁKOWSKIJeżów Sudecki, PL · lot 0
2 349 894,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00506989 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont mostów na terenie Gminy Jeżów Sudecki – II etap”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżów Sudecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 63

1.5.2.) Miejscowość: Jeżów Sudecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-521

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757132254

1.5.8.) Numer faksu: 757132254

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jezowsudecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jezowsudecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jezowsudecki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont mostów na terenie Gminy Jeżów Sudecki – II etap”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fff4ab4-4952-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00506989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061847/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont mostów na terenie Gminy Jeżów Sudecki – II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387380/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2349894,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zamówienia: „Remont 8 mostów drogowych: w miejscowości Chrośnica (rz. Lipka) droga gminna – dz. ewid. nr 140; Chrośnica (rz. Lipka) droga gminna – dz. ewid. nr 130; Janówek (rz. Lipka) – dz. ewid nr 113/1; Płoszczyna (p. Ochotnica) – dz. ewid. nr 104/1; Jeżów Sudecki -wiadukt kolejowy dz. ewid. nr 378/2; Siedlęcin (p. Szumiąca) – ul. Nadbrzeżna nr 6 i 11; Jeżów Sudecki (p. Szumiąca) – dz. ewid. nr 313; Czernica (rz. Lipka) – dz. ewid. nr 622

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2349894,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4376635,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2349894,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141023319

7.3.3) Ulica: Szybowcowa 23b

7.3.4) Miejscowość: Jeżów Sudecki

7.3.5) Kod pocztowy: 58-521

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2349894,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-30
2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane