Termomodernizacja budynku głównego WSSE w Kielcach

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00507227
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00507227/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-20 14:20
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f612787-4864-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9590829513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie terakotyKładzenie glazuryKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie i wykładanie podłógWykładanie ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaDodatkowe usługi budowlaneRóżne usługi inżynieryjneWentylatory i urządzenia klimatyzacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00507227 z dnia 2022-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku głównego WSSE w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 68

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub.wsse.kielce@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/wsse-kielce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/674229

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku głównego WSSE w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f612787-4864-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00507227

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072636/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja Budynku głównego WSSE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00456945/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5202439,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Termomodernizacja budynku głównego w ramach projektu „Wzmocnienie Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie infrastruktury związanej z optymalizacją pracy laboratorium diagnostycznego dotyczącą budynku głównego Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach””.
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Termomodernizacji budynku głównego Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach wraz z instalacją chłodu w formule zaprojektuj i wybuduj, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym.
2. Zamawiający ubiega się o środki Unii Europejskiej w ramach Osi Priorytetowej XI: REACT-EU, Działanie 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia.
3. Budynek znajduje się na działce o nr. ew. 390/20 obręb 0015 przy ul. Jagiellońskiej 68 w Kielcach. Spodziewane prace nie stanowią zagrożenia dla ochrony środowiska i nie będą przedsięwzięciem mającym szkodliwy wpływ na środowisko naturalne.
4. W ramach zamówienia należy:
- opracować dokumentację projektową,
- wykonać roboty budowlane:
prace podstawowe ujęte w Programie Funkcjonalno-Użytkowym:
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku wraz z robotami towarzyszącymi:
- cokół,
- ściany zewnętrzne,
- wymiana drzwi zewnętrznych,
- wymiana okien,
- stropodach,
- wentylacja mechaniczna,
- Instalacja C.W.U.,
- Instalacja C.O.,
- Instalacja elektryczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

39717000-1 - Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty. Postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6765000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11070000,00 PLN

2022-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane