Dostosowanie pomieszczeń zlokalizowanych w budynku BT należącym do Sieć Badawcza Łukasiewicz-KIT na potrzeby laboratoriów dla Centrum Biomedycznych Technologii Aplikacyjnych
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00507451
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00507451/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-20 15:00
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e615801-3e5c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6750000088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00507451 z dnia 2022-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń zlokalizowanych w budynku BT należącym do Sieć
Badawcza Łukasiewicz-KIT na potrzeby laboratoriów dla Centrum Biomedycznych Technologii Aplikacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387116932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 73
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-418
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 122618324
1.5.8.) Numer faksu: +48 122660870
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kit.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kit.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kit.lukasiewicz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność badawcza, naukowa oraz przemysłowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie pomieszczeń zlokalizowanych w budynku BT należącym do SiećBadawcza Łukasiewicz-KIT na potrzeby laboratoriów dla Centrum Biomedycznych Technologii Aplikacyjnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e615801-3e5c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00507451
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367756/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/11/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostosowanie pomieszczeń zlokalizowanych w budynku BT należącym do Sieć Badawcza Łukasiewicz-Krakowskiego
Instytutu Technologicznego na potrzeby laboratoriów dla Centrum Biomedycznych Technologii Aplikacyjnych w celu
poprawy efektywności prowadzonych badań – zgodnie z Programem Funkcjonalno – Uzytkowym ( zał 7 do SWZ ).
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę: 1 559 348,85 brutto PLN. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi: 1 845 000,00 PLN| 2022-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |