ZP/47/22 Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00508312
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00508312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-21 09:46
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de202cb9-64b2-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6342346590
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00508312 z dnia 2022-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP/47/22 Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001415000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Medyków 16
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-752
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gczd.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gczd.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/47/22 Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de202cb9-64b2-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00508312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068200/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443361/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/47/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej (K5 oraz K6).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zawiera dokumentacja na którą składają się następujące dokumenty:
a) program funkcjonalno - użytkowy,
b) rysunki:
- Sytuacja - Rys. nr 1;
- Schemat poglądowy – Rys. nr 2;
- ZDL K5 poziom 1 - Rys. nr 3;
- ZDL K6 - poziom 1 – Rys. nr 4;
- SSP szpital Ligota-schemat – Rys. nr 7.
Zamówienie obejmuje:
• Opracowanie dokumentacji projektowej ze wszystkimi niezbędnymi pracami przedprojektowymi obejmującymi modernizację systemu sygnalizacji pożaru w obszarze Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w segmencie K5 i K6 poziom 1.
• Wykonanie kompletnej instalacji systemu sygnalizacji pożaru w obszarze Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w segmencie K5 i K6 poziom 1 wraz z jej podłączeniem do centrali pożarowej Polon Alfa 6000 zlokalizowanej w portierni głównej Szpitala – segment K7 poziom 0 oraz utylizacją starych czujek jonizacyjno-izotopowych w dedykowanych instytucjach.
• Sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z protokołem z utylizacji czujek jonizacyjno-izotopowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 950000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru Apteki Szpitalnej (K12)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zawiera dokumentacja na którą składają się następujące dokumenty:
a) program funkcjonalno - użytkowy,
b) rysunki:
- Sytuacja - Rys. nr 1;
- Schemat poglądowy – Rys. nr 2;
- Apteka K12 poziom 0 – Rys. nr 5;
- Apteka K12 poziom -1 – Rys. nr 6;
- SSP szpital Ligota-schemat – Rys. nr 7.
- Apteka K12 Poziom 1 - Rys. nr 8.
stanowiące załączniki do niniejszego protokołu.
Zamówienie obejmuje:
• Opracowanie dokumentacji projektowej ze wszystkimi niezbędnymi pracami przedprojektowymi obejmującymi modernizację systemu sygnalizacji pożaru w obszarze Apteki Szpitalnej w segmencie K12 poziom -1, poziom 0 oraz poziom
• Wykonanie kompletnej instalacji systemu sygnalizacji pożaru w obszarze Apteki Szpitalnej w segmencie K12 poziom -1, poziom 0 oraz poziom 1 wraz z jej podłączeniem do centrali pożarowej Polon Alfa 6000 zlokalizowanej w portierni głównej Szpitala – segment K7 poziom 0 oraz utylizacją starych czujek jonizacyjno-izotopowych w dedykowanych instytucjach.
• Sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z protokołem z utylizacji czujek jonizacyjno-izotopowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 59000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Zamawiający na realizację zamówienia pn. „Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap” zamierzał przeznaczyć kwotę 189 420,00zł. Jedyna oferta złożona w postepowaniu została oszacowana na kwotę 234 007,50 zł, co daje różnicę -44 587,50 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Zamawiający na realizację zamówienia pn. „Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru 2 etap” zamierzał przeznaczyć kwotę 189 420,00zł. Jedyna oferta złożona w postepowaniu została oszacowana na kwotę 234 007,50 zł, co daje różnicę -44 587,50 zł.
| 2022-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |