Dostawa produktów mleczarskich do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Rzeszowie, ul. Załęska 7a.

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00032659
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00032659/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 14:44
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e30fc4be-1338-48e9-9f3b-b897f6ae7541
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskieMleko i śmietanaKlasyfikowane produkty mleczarskieMasło

Wykonawcy

1 przyznane

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL · lot 0
84 376,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032659 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa produktów mleczarskich do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Rzeszowie, ul. Załęska 7a.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e30fc4be-1338-48e9-9f3b-b897f6ae7541

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa produktów mleczarskich do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Rzeszowie, ul. Załęska 7a.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e30fc4be-1338-48e9-9f3b-b897f6ae7541

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015816/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa żywności dla Domu pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Rzeszowie - dostawa produktów mleczarskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605635

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.158.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mleczarskich: mleko, ser biały, ser żółty, masło, śmietany, jogurtu naturalnego, maślanki i kefiru.
Wielkość/Zakres:
Mleko 2%, 1 l-5 l – 6840 I
Mleko sł. puszka 400-500 G – 26 kg.
Śmietana 18% – 775 I
Śmietanka (jednorazowa) do kawy A-10ml x 10 szt. – 25 szt.
Śmietana 30% – 6 I
Ser biały półtłusty – 540 kg.
Serek topiony 50-100 g – 76 kg.
Serek kremowy naturalny bez soli 100-500 g – 140 kg.
Serek homogenizowany owocowy 100-150 g – 135 kg.
Serek kremowy smakowy (warzywa, szczypiorek, zioła itp.) 100-500 g – 166 kg.
Serek ziarnisty 150-500 g – 100 kg.
Ser żółty typ podpuszczkowy – 200 kg.
Ser wędzony – 3 kg.
Ser feta – 17 kg.
Masło 200g (82%tłuszczu mlecznego) – 560 kg.
Masło 200g (min 60% tłuszczu mlecznego) – 130 kg.
Jogurt naturalny 150‑250 g – 140 kg.
Kefir 150-250 g – 300 kg.
Jogurt owocowy 150-250 g. – 150 kg.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie sukcesywnie, partiami – wg zapotrzebowania Zamawiającego przez cały okres realizacji umowy w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 7:00 do 7:30. Wyjątkowo dopuszcza się zmianę godzin dostawy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z upoważnionym przedstawicielem Zamawiającego pod adres Rzeszów, ul. Załęska 7 a – magazyn Zamawiającego oraz rozładunku dostarczonego towaru na własny koszt.
Częstotliwość dostaw maksymalnie 3 razy w tygodniu, na dzień roboczy następujący po dniu złożeniu zamówienia telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem faxu lub pisemnie, według wyboru Zamawiającego.
W przypadku wystąpienia sytuacji nagłych/nieprzewidzianych Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji przedmiotu zamówienia wymagających niezwłocznego wykonania dostawy, tj. w tym dniu roboczym, w którym wystąpi sytuacja nagła/nieprzewidziana w czasie do 5 godzin włącznie (czas maksymalny) licząc od zgłoszenia przez Zamawiającego dokonanego telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem faxu lub pisemnie, według wyboru Zamawiającego.
Czas ten może ulec skróceniu zgodnie z oświadczeniem Wykonawcy złożonym w druku oferta (w ramach kryterium pozacenowego – czas reakcji, w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych/nieprzewidzianych wymagających niezwłocznego wykonania dostawy od zgłoszenia przez zamawiającego).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik do specyfikacji (dostępny w oddzielnym pliku);
2) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikiem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15510000-6 - Mleko i śmietana

15550000-8 - Klasyfikowane produkty mleczarskie

15530000-2 - Masło

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84376,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92467,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84376,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8680000752

7.3.3) Ulica: Wygoda 147

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84376,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy