Budowa punktu czerpania wody w leśnictwie Karpiny – Etap 2.
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drygały
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00509282
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00509282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-21 12:27
- Lokalizacja
- Drygały, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00bcd674-4bb6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8490004505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00509282 z dnia 2022-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa punktu czerpania wody w leśnictwie Karpiny – Etap 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drygały
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Drygały
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790011300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 22
1.5.2.) Miejscowość: Drygały
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 48 87 42 40 560
1.5.8.) Numer faksu: 48 87 42 40 570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drygaly@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://drygaly.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa punktu czerpania wody w leśnictwie Karpiny – Etap 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00bcd674-4bb6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00066180/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa punktu czerpania wody w Leśnictwie Karpiny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395061/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.50.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 57065,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą pod nazwą „Budowa punktu czerpania wody w leśnictwie Karpiny – Etap 2 ”. Zamawiający zamawia, a Wykonawca przyjmuje do wykonania przedmiot umowy w tym roboty budowlane stanowiące przedmiot zamówienia. Zakres robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności budowę na działce nr 89/2, obręb Dmusy, gmina Biała Piska Punktu czerpania wody ( studni czerpalnej) z dwoma króćcami przyłączeniowymi, zgodnie z Decyzją pozwoleniu na budowę WZB.6740.264.2020 z dnia 28 lipca 2020 r. oraz Projektem wykonawczym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82249,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118153,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82249,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREW-KOS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833453314
7.3.3) Ulica: Lawendowe Wzgórze 14/64
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-145
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawca firma Szymo- Bud Jarosław Bałazy Szablak 14; 18-414 Nowogród NIP: 7181924992
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82249,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |