Zimowe utrzymanie dróg gminnych administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie w sezonie 2022/2023
Gmina Miechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00509430
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-21 12:49
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6590003697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
MARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
140 000 PLNMARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
140 000 PLNMARIANNA BIJAKCHARSZNICA, PL
10 000 PLNGRZEGORZ MAKSYMIUKKraków, PL
28 080 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.