Modernizacja instalacji elektrycznych Centralnej Rejestracji oraz wymiana oświetlenia na poziomie 1 w budynku D WCSKJ w ramach programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA ZDROWIA”

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00509522
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00509522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-21 13:03
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-774a7db1-6c99-11ed-aea3-5a7c432eaced
Identyfikator
6111213469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00509522 z dnia 2022-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznych Centralnej Rejestracji oraz wymiana oświetlenia na poziomie 1 w budynku D WCSKJ w ramach programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA ZDROWIA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogińskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-506

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz.jgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.jgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/695686

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji elektrycznych Centralnej Rejestracji oraz wymiana oświetlenia na poziomie 1 w budynku D WCSKJ w ramach programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA ZDROWIA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-774a7db1-6c99-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa dostępności w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze dla osób ze szczególnymi potrzebami

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00458553/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/PN/45/10/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 114158,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja instalacji elektrycznych w Centralnej Rejestracji - zakres prac obejmuje niezbędne roboty instalacji elektrycznej mające na celu dostosowanie Centralnej Rejestracji do standardów dostępności.
Wykonana zostanie wymiana przewodów instalacji elektrycznej wraz z pracami budowlanymi, w tym:
1. montaż listew elektroinstalacyjnych
2. montaż osprzętu elektroinstalacyjnego,
3. wykonanie instalacji telefonicznej,
4. montaż jednostki klimatyzacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 92811,79 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana oświetlenia na poziomie 1 w budynku D - zakres prac obejmuje wymianę oświetlenia w ciągu komunikacyjnym szpitala ze zlokalizowanymi poradniami AOS wraz z rejestracją oraz poczekalnią, wymiana dotyczy 139 lamp w technologii LED zgodnie ze standardami dostępności. W zakres prac wchodzi: wymiana lamp oświetlenia ogólnego – 139 lamp LED 2x36W, wymiana przełączników/wyłączników - 24 szt., wymiana przewodów instalacji elektrycznej, montaż sufitów podwieszanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 71340,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

2022-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane