Dostawa gruzu budowlanego (kruszywa z recyklingu) na drogi w Nadleśnictwie Runowo
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00509553
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-21 13:08
- Lokalizacja
- Runowo Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5580005725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywoKruszywo
Wykonawcy
2 przyznane
WŁADYSŁAW SZYLINGZabartowo 38A, PL
282 592,5 PLNWŁADYSŁAW SZYLINGZabartowo 38A, PL
282 592,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.