„Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie wsi Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie”

GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00509660
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00509660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-21 13:27
Lokalizacja
Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82c24264-4f8f-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8181582598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00509660 z dnia 2022-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie wsi Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 200

1.5.2.) Miejscowość: Wielopole Skrzyńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-110

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielopole.itl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wielopole.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/677612

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie wsi Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82c24264-4f8f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010022/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie wsi Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00399818/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRz.271.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie sieci dróg gminnych i wewnętrznych wsi Nawsie w Gminie Wielopole Skrzyńskie, na które składają się następujące drogi:

1. Nawsie k. Gac odcinek długości 150 mb na działce ewid. nr 4430
2. Nawsie do Drozd odcinek długości 85 mb na działce ewid. nr 4439/1, 4428/1, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
3. Nawsie k. Brzoza odcinek długości 90 mb na działce ewid. nr 4421, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
4. Nawsie k. Bykowski odcinek długości 90 mb na działce ewid. nr 4398, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
5. Nawsie k. Kiebały odcinek długości 240mb na działce ewid. nr 4388/1, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
6. Nawsie k. Tabasz odcinek długości 55 mb na działce ewid. nr 4388/2
7. Nawsie k. Zych odcinek długości 116 mb na działce ewid. nr 4332/1, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
8. Nawsie k. Kut odcinek długości 150 mb na działce ewid. nr 4249, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R
9. Nawsie k. Sitnik odcinek długości 74 m na działce ewid. nr 4188 wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337R oraz Nawsie k. Książek odcinek długości 115 mb na działce ewid. nr 4172
10. Nawsie na Kowala odcinek długości 400 mb na działce ewid. nr 2411 i 2421/2, 2395
11. Nawsie Ścieżki k. Balicki odcinek długości ok 220 mb na działce ewid. nr 3894
12. Nawsie Folwark na Śledzionę odcinek długości 147 mb na działce ewid. nr 3190
13. Nawsie k. Majchrowicz odcinek długości 154 m na działce ewid. nr 1161
14. Nawsie na Skocznię odcinek długości 900 mb na działce ewid. nr 1134/3
15. Nawsie Zabirów na Podleśną odcinek długości 120 mb na działce ewid. nr 2610/2, 2607
16. Nawsie do Sypień odcinek długości 64 mb na działce ewid. nr 2098/3, 2097/1, 2100
17. Nawsie Wleźniówka odcinek długości ok. 167 mb na działce ewid. nr 3495, wraz z remontem zjazdu z drogi powiatowej Nr 1337

Łączna długość odcinków dróg to około 3,9 km wszystkie odcinki projektuje się o nawierzchni asfaltowej jednowarstwowej gr. 6 cm przy czym drogę nr 15 i nr 16 projektuje się o szerokości nawierzchni 3,5 m pozostałe odcinki dróg o szerokości 3,0 m.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa, przedmiary robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, projekt wykonawczy - Załącznik nr 7 do SWZ. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał Nr 7 - Dokumentacja projektowa”;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Gmina Wielopole Skrzyńskie informuje, iż zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, który mówi, że „Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”, unieważnia w dniu 06-12-2022 r. postępowanie na zadanie pn. „Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie wsi Nawsie w gminie Wielopole Skrzyńskie”.


Uzasadnienie faktyczne
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 2.040.000,00 zł brutto. Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane