„Przebudowa dróg gminnych Nr 328109T ul. Klasztornej, Nr 328111T ul. St. Konarskiego w Jędrzejowie, Nr.328110T Jędrzejów-Prząsław polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego”
Gmina Jędrzejów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00509931
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00509931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-21 14:09
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51d4fe20-63ef-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6562213098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00509931 z dnia 2022-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych Nr 328109T ul. Klasztornej, Nr 328111T ul. St. Konarskiego w Jędrzejowie, Nr.328110T Jędrzejów-Prząsław polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jędrzejów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009774
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 33a
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 38 610 10
1.5.8.) Numer faksu: +48 41 386 12 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjedrzejow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajedrzejow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg gminnych Nr 328109T ul. Klasztornej, Nr 328111T ul. St. Konarskiego w Jędrzejowie, Nr.328110T Jędrzejów-Prząsław polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51d4fe20-63ef-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044456/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa dróg gminnych Nr 328109T ul. Klasztornej, Nr 328111T ul. St. Konarskiego w Jędrzejowie, Nr.328110T Jędrzejów-Prząsław polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00435959/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZP.271.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych Nr 328109T ul. Klasztornej, Nr 328111T ul. St. Konarskiego w Jędrzejowie, Nr.328110T Jędrzejów-Prząsław polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego”.
2. Opis oraz szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej – stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również:
a) wykonanie i montaż dwóch tablic informacyjno - promocyjnych o wymiarach i treści uzgodnionej z Zamawiającym
b) wykonanie projektu stałej organizacji ruchu
c) wykonania projektu czasowej organizacji ruchu
d) oznakowania na czas prowadzenia robót
e) zwrot z odwozem:
- destruktu
- zdemontowanych znaków
- zdemontowanych krat i studni
- innych materiałów nadających się do ponownego wbudowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6878701,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8750958,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6878701,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAKT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591267282
7.3.4) Miejscowość: Górki Szczukowskie
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6878701,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |