Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do pięciu placówek oświatowych na terenie miasta Nidzica
Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00510173
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-21 14:44
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9840067318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeWarzywa, owoce i orzechyJajaPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskiePrzetworzone owoceProdukty mączneWarzywa mrożoneRyby przetworzone i konserwowaneWoda pitnaProdukty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Wykonawcy
7 przyznanych
DAWID WADECKINidzica, PL
188 980,08 PLNJAKUB WÓJCICKIUzdowo, PL
48 021 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
38 583,45 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
93 264,28 PLNMARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
138 066,37 PLNMARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
126 572,54 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
213 050,58 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.