Kompleksowa techniczna usługa chowu kur niosek i odchowu kurcząt brojlerów dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00032960
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00032960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-14 16:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1dfc2288-f4c0-40ce-9451-6ded041518c3
Identyfikator
5250007425
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hodowli zwierzątDrób żywyRóżne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00032960 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa techniczna usługa chowu kur niosek i odchowu kurcząt brojlerów
dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nowoursynowska 166

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-787

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta_paczuska@sggw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sggw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1dfc2288-f4c0-40ce-9451-6ded041518c3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa techniczna usługa chowu kur niosek i odchowu kurcząt brojlerów
dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dfc2288-f4c0-40ce-9451-6ded041518c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571016/39/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 usługa chowu kur niosek i odchowu kurcząt brojlerów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678473

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KHZ.250.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowej technicznej usługi chowu kur niosek i odchowu
kurcząt brojlerów dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wraz z realizacją dostaw.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Przygotowanie kurnika, zakup i dostawę 240 kur niosek ISA Brown ( Hendrix Genetics) w wieku
16-18 tygodni, transport paszy, opiekę zootechniczną i weterynaryjną nad stadem i kontrolę
wyników produkcyjnych,
- Przygotowanie kurnika, zakup i dostawę 750 jednodniowych - seksowanych (375 kogutów, 375
kur) kurcząt brojlerów Ross 308 (Aviagen), transport paszy, opiekę zootechniczną i weterynaryjną
nad stadem i kontrolę wyników produkcyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77500000-5 - Usługi hodowli zwierząt

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03324000-6 - Drób żywy

98300000-6 - Różne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 13 stycznia 2025 r. godz.
9:30 nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi