Utwardzenie miejsc postojowych ulica Nowe Osiedle w Zawadzkiem

Gmina Zawadzkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00510682
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00510682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-22 08:21
Lokalizacja
Zawadzkie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87f2ce85-5f37-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7561860761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SZUBERTKrasiejów, PL · lot 0
40 467 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00510682 z dnia 2022-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie miejsc postojowych ulica Nowe Osiedle w Zawadzkiem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawadzkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dębowa 13

1.5.2.) Miejscowość: Zawadzkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-120

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774623100

1.5.8.) Numer faksu: 774623175

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@zawadzkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zawadzkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.zawadzkie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie miejsc postojowych ulica Nowe Osiedle w Zawadzkiem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87f2ce85-5f37-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00510682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028632/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Miejsca postojowe ul. Nowe Osiedle w Zawadzkiem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426737/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.1.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 23569,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia będzie wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu miejsc postojowych ulica Nowe Osiedle w Zawadzkiem

Utwardzenie miejsc postojowych w części istniejącego placu postojowego polegać będzie na wykonaniu nawierzchni z betonowej kostki brukowej układanej na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 i podbudowie z kruszywa.
Zakres robót obejmuje:
 Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne
 Ustawienie krawężnika najazdowego i krawężnika drogowego na ławie betonowej z oporem – beton C12/15
 Ułożenie podbudowy pomocniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem oCBR≥60% , o wymaganym wtórnym module odkształcenia E₂ ≥80 Mpa oraz E₂/E₁≤2,2 - grubości 15 cm
 Ułożenie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 , frakcji 0/31,5 mm , o wymaganym wtórnym module odkształcenia E₂ ≥80 Mpa oraz E₂/E₁≤2,2 - grubości 25 cm
 Ułożenie nawierzchni z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4

Wykonawca odpowiada za organizację, zagospodarowanie i likwidację placu budowy oraz wykonanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej.

1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja techniczna, STWiORB, przedmiary robót. Dokumentacja ta jest załącznikiem do SWZ (załącznik nr 8) i jest dostępna na stronie internetowej postępowania i zamawiającego: www.bip.zawadzkie.pl.
1.2. Jeżeli dokumentacja techniczna wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów, norm lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza oferowanie materiałów, norm lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
1.3. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego lub jednostkowego stosowania w budownictwie, objętych certyfikatem w zakresie tzw. znaku bezpieczeństwa, wskazującego na zgodność z Polską Normą, aprobatą techniczną i właściwymi przepisami technicznymi zgodnie z art. 10 ustawy z 07 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.). Nie dopuszcza się wykonania obiektu budowlanego oraz stosowania, dostawy urządzeń, materiałów itp. jako prototyp, seria próbna.
1.4. Wycena oferty powinna uwzględniać wszystkie koszty i czynności niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z prawem i najlepszą wiedzą techniczną.
1.5. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej podczas prowadzenia robót
i sporządzenia powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej przez upoważnioną jednostkę geodezyjną zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 18 sierpnia 2020 r. w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (Dz.U. z 2020 r. poz. 1429).
1.6. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia robót rozbiórkowych i robót budowlanych zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz. U. z 2003 r. nr 47, poz. 401 z późn. zm.);
1.7. Wszystkie roboty budowlane związane z realizacją zamówienia Wykonawca jest zobowiązany prowadzić zgodnie z PN, przepisami BHP oraz ze sztuką budowlaną.
1.8. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo (każdego dnia) po zakończeniu pracy doprowadzić teren placu budowy do stanu czystości tak, aby komunikacja po nim odbywała się bez zakłóceń (względy ochrony p.poż. – drogi dojazdu i ewakuacji).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40467,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46467,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HALEX Tomasz Szubert

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910265473

7.3.3) Ulica: Dolna 9

7.3.4) Miejscowość: Krasiejów

7.3.5) Kod pocztowy: 46-040

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40467,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-30
2022-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane