Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

Zespół Szkół Morskich w Darłowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00033104
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00033104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-14 19:53
Lokalizacja
Darłowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5463aac-a253-4083-bb8a-1387e85d2108
Identyfikator
4990202413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

VIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
206 604 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00033104 z dnia 2025-01-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Morskich w Darłowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Darłowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zespolszkolmorskich@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsm.darlowo.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5463aac-a253-4083-bb8a-1387e85d2108

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5463aac-a253-4083-bb8a-1387e85d2108

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00033104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078787/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (nieużywanego) mikrobusu przystosowanego do przewozu uczniów i nauczycieli z niepełnosprawnością posiadającego homologację i spełniającego warunki do przewozu osób zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowym wyposażeniem pojazdu mają być najazdy umożliwiające wprowadzenie wózka inwalidzkiego. Zamówienie jest dofinansowane ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D.
3.2. Zamawiający wymaga, aby pojazd spełniał następujące parametry:
l.p. WYMAGANE PARAMETRY
1 samochód fabrycznie nowy
2 rok produkcji - nie starszy niż 2024
3 ilość miejsc – maksymalnie 9 wraz z kierowcą
4 możliwość przewożenia jednocześnie 8 pasażerów, w tym 1 osoby przewożonej na wózku inwalidzkim
5 dopuszczalna masa całkowita - do 3,5 t
6 rodzaj paliwa - diesel
7 moc silnika min. 130 KM
8 skrzynia biegów: min. 5 - biegowa
9 norma spalin: min. Euro 6
10 drzwi boczne przesuwne po prawej stronie
11 szyby boczne - szyby z przodu i z tyłu
12 najazdy umożliwiające wprowadzenie wózka inwalidzkiego
13 pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach
14 dodatkowe pasy do mocowania wózka i osoby na wózku
15 klimatyzacja automatyczna
16 symbol osoby niepełnosprawnej na pojeździe
17 drzwi tylne dwuskrzydłowe
18 czujniki parkowania - przód;
czujniki parkowania - tył
19 systemy wspomagania: ABS, ESP, system wspomagania ruszania na wzniesieniu
20 system kontroli pasa ruchu
21 lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i ogrzewane
22 centralny zamek
23 immobiliser
24 2 kluczyki z funkcją zdalnego sterowania
25 wycieraczki przedniej szyby z czujnikiem deszczu
26 poduszki powietrzne: Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
27 kolor samochodu - inny niż biały
28 kolor tapicerki materiałowej w kolorze ciemnym
29 instrukcja obsługi w języku polskim
30 okres gwarancji - minimum 36 miesięcy gwarancji
31 umieszczenie na pojeździe logo jednostki samorządu oraz informacji (w postaci naklejki) o dofinansowaniu zakupu pojazdu ze środków PFRON, wraz z logo PFRON


3.3. Zamawiający wymaga, aby dostarczony pojazd:
1) Posiadał wszystkie wymagane przepisami prawa zezwolenia na użytkowanie oraz dopuszczenie pojazdu do ruchu drogowego,
2) Posiadał dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu,
3) Posiadał wszelkie wymagane przepisami homologacje do ruchu na terenie Rzeczypospolitej i Unii Europejskiej na 9 osób w tym osobę na wózku inwalidzkim.
3.4. Wykonawca zobowiązany jest wraz z dostawą samochodu przekazać Zamawiającemu niezbędne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego w Polsce i umożliwiające jego rejestrację
i eksploatację w tym:
1. aktualne świadectwo homologacji - dopuszczenie pojazdu do przewozu osób, w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim,
2. książkę gwarancyjną,
3. książkę przeglądów serwisowych,
4. instrukcję obsługi w języku polskim.
3.5. Warunki dostawy:
Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć pojazd do Zespołu Szkół Morskich w Darłowie na swój koszt
i odpowiedzialność. Miejsce i adres dostawy: Zespół Szkół Morskich w Darłowie, ul. Szpitalna 1,
76-150 Darłowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206604,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269493,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206604,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Vip Car" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7542432283

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-273

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

adaptacja do przewozu osób niepełnosprawnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206604,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-01-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy