modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 2 Klub ,,Ogrody’’
Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00511819
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00511819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-22 11:50
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00ea432d-4ed0-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Remont starych budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00511819 z dnia 2022-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 2 Klub ,,Ogrody’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302130720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-771
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zddp@zddp.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zddp.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6681001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 2 Klub ,,Ogrody’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00ea432d-4ed0-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00511819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042143/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy - Poznań, os. Piastowskie 101, Filia Nr 2 Klub "Ogrody"- izolacja zewnętrzna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398452/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 28813,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii Nr 2 Klubu "Ogrody" zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Nowy Świat 7/11. Remont obejmuje wykonanie izolacji zewnętrznej w części tarasowej budynku wraz z naprawami obróbek blacharskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2022-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |