Utworzenie strefy edukacyjno – rekreacyjnej na pograniczu polsko-słowackim

Gmina Łapsze Niżne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00512058
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00512058/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-12-22 12:32
Lokalizacja
Łapsze Niżne, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfa504dd-6421-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
7352834759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie parków i placów zabawObiekty rekreacyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

"MENTOR" AGENCJA REKLAMY I DYDAKTYKI, ELŻBIETA MAJCHRZAK I PAWEŁ MAJCHRZAK SPÓŁKA JAWNAPrzyrowo 14B, Połczyn-Zdrój, PL · lot 0
94 407,42 PLN
GŁÓWNY OŚRODEK CERTYFIKACJI I NADZORU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeżajsk, PL · lot 1
83 199,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00512058 z dnia 2022-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie strefy edukacyjno – rekreacyjnej na pograniczu polsko-słowackim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapsze Niżne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892400

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 20

1.5.2.) Miejscowość: Łapsze Niżne

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-442

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 2659310

1.5.8.) Numer faksu: (18) 2659315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lapszenizne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lapszenizne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lapsze_nizne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie strefy edukacyjno – rekreacyjnej na pograniczu polsko-słowackim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfa504dd-6421-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00512058

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004694/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Utworzenie strefy edukacyjno – rekreacyjnej na pograniczu polsko-słowackim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00437727/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 128890,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część I – Strefa edukacyjna;
Roboty będą polegały na zakupie, dostawie wraz z montażem wyposażenia strefy edukacyjnej, w skład którego wchodzić będą: wiata edukacyjna z grami, ławostół z elementami edukacyjnymi wraz z dwiema ławkami z jednym oparciem edukacyjnym, edukacyjny kosz na odpady, tablica edukacyjna z kierunkowskazem i stojakiem na rower, gra edukacyjna z obrotowymi tabliczkami – typu dobierz w pary, gra edukacyjna z panelami tematycznymi oraz gra edukacyjna z elementami obrotowymi – kostkami.

Strefa edukacyjna w postaci gier i zabaw o tematyce przyrodniczej i kulturowej regionu, powinna obejmować personalizowane elementy regionu. Nowoczesne tablice edukacyjne, muszą łączyć wypoczynek z nauką i odkrywaniem na nowo miejsc tak cennych dla regionu pogranicza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 64179,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część II – Strefa rekreacyjna;
Roboty będą polegały na zakupie, dostawie wraz z montażem wyposażenia strefy rekreacyjnej, w skład którego wchodzić będą: karuzela, huśtawka podwójna, huśtawka wagowa, huśtawka leżąca wagowa, bujak, ścianka wspinaczkowa, linarium drabinka, stojak na rowery 5 stanowisk, ławka bez oparcia, ławka z oparciem, tor przeszkód, tablica regulaminowa, nawierzchnia bezpieczna (piasek).

Strefa rekreacyjna w postaci elementów rekreacyjnych oraz elementów zabaw, wpłynie na rozwój przemysłu czasu wolnego, stworzy doskonałe warunki dla różnych form wypoczynku. Urządzenie przestrzeni rekreacyjnej, wpłynie na poprawę odczuć estetycznych względem otaczającego środowiska, zarówno lokalnej jak i napływowej ludności, co zwiększy potencjał turystyczny regionu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 64710,57 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94407,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94407,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94407,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MENTOR" Agencja Reklamy i Dydaktyki, Elżbieta Majchrzak i Paweł Majchrzak Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721882542

7.3.3) Ulica: Przyrowo 14B

7.3.4) Miejscowość: Przyrowo

7.3.5) Kod pocztowy: 78-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94407,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83199,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98999,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83199,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133542365

7.3.3) Ulica: ul. Powstańców Listopadowych 29C/14

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-606

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83199,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy